Zlodej v Auparku! Polícia žiada o pomoc.

Polícia BA stotožnenie muža

Polícia bratislavského kraja zverejnila na svojej fcb stránke žiadosť o pomoc pri stotožnení mužov, ktorí by mohli pomôcť pri objasnení prečinu krádeže v obchodnom centre Aupark v Bratislave. Muži, po ktorých pátrajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V by mohli svojimi informáciami pomôcť k objasneniu krádeže v jednej z kaviarní tohto nákupného centra.

Polícia ozrejmuje ďalšie okolnosti krádeže: „Podľa doterajších informácií ku krádeži došlo dňa 27.01.2020 v čase medzi 13:00 h a 13:30 h, kedy mal doposiaľ neznámy páchateľ z kabáta preveseného na stoličke odcudziť peňaženku s finančnou hotovosťou. Následne mal do kabáta vrátiť späť prázdnu peňaženku a z kaviarne odísť. Krádežou bola poškodenému spôsobená celková škoda vo výške 5000,- eur“. Zlodej mal tú drzosť, že si zobral 5 000,- eur a prázdnu peňaženku vrátil spať do kabáta.

Polícia žiada akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť muža na videozázname, oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Krádež v Auparku

ZOBRAL SI 5 000 EUR A PRÁZDNU PEŇAŽENKU VRÁTIL SPAŤ DO KABÁTAV súvislosti s vyšetrovaním prečinu krádeže sa policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení mužov na videu. Muži, po ktorých totožnosti policajti pátrajú, by svojimi informáciami mohli prispieť k objasneniu krádeže jednej z kaviarní bratislavského nákupného centra na Einsteinovej ulici. Podľa doterajších informácií ku krádeži došlo dňa 27.01.2020 v čase medzi 13:00 h a 13:30 h, kedy mal doposiaľ neznámy páchateľ z kabáta preveseného na stoličke odcudziť peňaženku s finančnou hotovosťou. Následne mal do kabáta vrátiť späť prázdnu peňaženku a z kaviarne odísť. Krádežou bola poškodenému spôsobená celková škoda vo výške 5000,- eur Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť muža na fotografii, nám oznámte na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Uverejnil používateľ Polícia SR – Bratislavský kraj Streda 12. februára 2020

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

V obci Závod v okrese Malacky ešte stále likvidujú požiar senníka (video)

Igor Hraško

Našla dnes polícia vo Vajnoroch výbušninu?

Igor Hraško

Festival letectva sa presúva na neurčito

Igor Hraško/TASR

Pridaj komentár