Žena sa vymočila na zemiaky v supermarkete, čelí viacerým obvineniam

Obvineniam z poškodzovania cudzej veci, verejného pohoršovania a opitosti na verejnosti čelí v americkom štáte Pensylvánia mladá žena, ktorá sa údajne vymočila na zemiaky v jednej z miestnych predajní potravín.

Podozrivá, identifikovaná ako 20-ročná Grace Brownová, sa prihlásila sama po tom, ako sa dozvedela, že po nej pátrajú, uviedla v stredu agentúra AP s odvolaním sa na vyhlásenie polície v obci West Mifflin pri Pittsburghu.

Príslušné orgány predtým zverejnili na Twitteri zábery z bezpečnostných kamier, ktoré zachytili spomínaný incident v prevádzke siete Walmart. Neprezradili však, kedy sa odohral, ani možný dôvod toho, že si žena uľavila práve nad zemiakmi.

Predstaviteľ spoločnosti Walmart vyhlásil, že konanie Brownovej si všimol jeden zo zamestnancov predajne, ktorý „okamžite odstránil zasiahnuté produkty a dezinfikoval priestor“.

Len pred niekoľkými týždňami sa objavil v sociálnych médiách videozáznam zachytávajúci, ako ľudia ochutnávajú zmrzliny z mrazničiek v predajniach Walmartu na území štátov Texas a Louisiana, upozornila AP.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Chmelár: Slovenské médiá štekajú na Moskvu ako čivavy na reťazi, pri USA stiahnu chvost

Ivan Mihale

Smutné posledné slová Bartošovej. Toto povedala svojej mame

Ivan Mihale

Čo to opäť vypisuje? Matovičovému statusu nerozumie snáď nikto okrem neho

Ivan Mihale