Letisko Bratislava/Igor Hraško

Z Bratislavy sa opäť začína lietať na Ukrajinu, najprv obnoví dopravu Wizz Air a potom aj Ryanair

Po viac ako pol roku budú od piatka obnovené pravidelné lety z Letiska M. R. Štefánika na Ukrajinu. Dopravca Wizz Air obnoví z Bratislavy pravidelné lety do Kyjeva (letisko Žuljany) a od soboty aj do Ľvova na Ukrajine. Píše portál webnoviny.sk

Do Kyjeva bude lietať aj Ryanair

Od zimného letového poriadku, ktorý začne platiť zmenou času koncom októbra, pridá Wizz Air aj lety do ukrajinskej Odesy a z nej. Informovala o tom vo štvrtok hovorkyňa bratislavského letiska Veronika Ševčíková.

Zároveň dodala, že od konca októbra bude z Bratislavy prevádzkovať priame lety do Kyjeva, na letisko Kyjev-Boryspiľ, aj dopravca Ryanair s frekvenciou letov 3 x týždenne.

Lety na Ukrajinu boli zakázané od marca

Z Letiska M. R. Štefánika boli zakázané pravidelné lety od 13. marca. Od 7. septembra boli povolené aj lety z tzv. rizikových krajín, avšak z dôvodu zatvorenia hraníc Ukrajiny pre cudzincov sa plánované lety nerealizovali ani po tomto dátume a obnovujú sa až od októbra.

 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vakcína je sloboda!? Nie, nie je. Neuveriteľný príbeh Dagmar a jej matky vás o tom presvedčí

Ivan Mihale

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale