Foto: youtube.com/shoe0nhead

Video: Youtuberka omylom zverejnila šokujúce video so psom

Polícia vyšetruje prípad týrania zvieraťa.

Polícia v Los Angeles začala vyšetrovať youtuberku Brooke Houtsovú po tom, ako sa na sociálnych sieťach začalo šíriť video, v ktorom zjavne ubližuje svojmu psovi. Zábery zachytávajú Houtsovú, ako fackuje a pluje na svojho psa. Nezostrihaná verzia sa omylom objavila na YouTube a krátko po zverejnení bola vymazaná.

Houtsová vydala na Twitteri vyhlásenie, v ktorom sa za znepokojivé zábery ospravedlnila. V príspevku však následne obhajovala svoje správanie tým, že jej pes má 35 kg a „keď mi vyskočí do tváre s otvorenou tlamou, ja mu ako majiteľ musím ukázať, že toto správanie je neprijateľné.“ Napriek konaniu na videu uviedla, že svojho psa netýra. „Chcem však ozrejmiť, že bez ohľadu na to, čo môj pes urobil, nemala som sa voči nemu správať takýmto spôsobom,“ uviedla Houtsová.

Vodič narazil do policajného auta, namerali mu takmer dve promile

Situáciou sa už okrem polície zaoberá aj samotná platforma YouTube, ktorá nepovoľuje zverejňovanie videí s citlivým obsahom vrátane záberov týrania zvierat. Houtsová je teraz terčom veľkej kritiky od kolegov aj fanúšikov na sociálnych sieťach, pričom mnohí poukazujú na jej otrasné správanie, keď sa zviditeľňuje mnohými videami so svojim psom a mimo záberov ho bije. YouTube zatiaľ jej kanál nezrušil, no po týchto obvineniach má právo ho vymazať.

 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Diaľničná známka s 365-dňovou platnosťou bude stáť rovnako ako známka na kalendárny rok

Igor Hraško/SITA

Poslanci neprelomili veto prezidentky Čaputovej, novelu o pozemkových úpravách neschválili

Igor Hraško/SITA

VRÁŤTE HRNČEKY: IKEA ich sťahuje z predaja pre nebezpečné chemikálie

Igor Hraško/TASR

Pridaj komentár