Zdroj: TASR

Traja pátrači si neuvedomili pri svojom dumaní, že mikrofóny sú zapnuté! DOHADOVANIE SA NA VYVOLANÍ STRACHU U ĽUDÍ V PRIAMOM PRENOSE?!

Debata predstaviteľov ústredného krízového štábu pred začiatkom tlačovej konferencie odhalila, že strašenie ľudí je hlavným nástrojom v rámci boja proti pandémii na Slovensku. Títo traja páni, neuvedomujúc si, že mikrofóny sú si napovedali medzi sebou ako čo najviac vystrašiť občanov. Téma dovoleniek im prišla vhod a ich trápne BU-BU-BU predniesli s hrôzou v očiach.

Na tlačovej konferencii zrejme nemysleli na to, že mikrofóny sú zapnuté a ľudia všetko počujú. Počas rokovania krízového štábu sa na tlačovej konferencii stretli minister vnútra Mikas, minister zdravotníctva Lengvarský a profesor Krčméry.

Mikas hovorí Krčmérymu, aby povedal povedal to o tom dovolenkovaní a aby si ľudia uvedomili. Krčméry to dopĺňa, že je to neisté a že dovolenka sa môže zmeniť na horor. Niektorí Slováci to však berú ako zastrašovanie a nepáčilo sa im, že sa politici a členovia štábu takto dohadujú čo povedia. A hlavne s prízvukom na vyvolanie obáv.

Zdroj: Magazín1

Traja pátrači: Mikulec, Lengvarský a Krčméry opäť rýpu do neočkovaných! Čo pre nich nachystali dnes?!

 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vakcína je sloboda!? Nie, nie je. Neuveriteľný príbeh Dagmar a jej matky vás o tom presvedčí

Ivan Mihale

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale