Zdroj: noviny.sk

Tragédia na ceste: Auto zrazilo mamu a chlapca na bicykloch. Mamička to žiaľ neprežila

Na ceste nezmyselne a zbytočne vyhasol ďalší ľudský život. V krátkom čase je to ďalšia tragédia. Tentokrát nešťastie zasiahlo rodinku, ktorá išla na bicykloch. Matka náraz osobného auta neprežila, chlapček bojuje o život.

Osobný automobil vrazil do skupinky cyklistov. Podľa polície prešiel vodič do protismeru, kde zachytilo 41-ročnú ženu a jej 10- ročného syna. Jeho mama, žiaľ, zraneniam podľahla na mieste. Chlapca v kritickom stave odviezli do nemocnice. Jediný, kto vyviazol bez zranení, je otec rodiny.

Obrovská tragédia sa stala cestou na výlet

Rodičia a ich 10-ročný syn išli za sebou na bicykloch, v Harmanci im z nepochopiteľných príčin vošlo do jazdnej dráhy rozbehnuté auto. Ľudia z okolitých áut, ktorí zrážku videli sa snažili rýchlo pomôcť. Zhodou okolností tam boli aj dve zdravotné sestry, ktoré išli okolo a zraneným poskytli prvú pomoc. „45-ročný vodič z nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa pohybovala skupinka cyklistov, došlo k zrážke s cyklistkou a maloletým cyklistom,“ informuje hovorca KR PZ BB Mário Bóna.

Vodič auta, ktoré prešlo do protismeru tvrdil, že ho premohol mikrospánok

V čase nárazu podľa jeho slov nebol pri vedomí. Auto zachytilo 41-ročnú cyklistku aj jej syna. Všetko videl manžel cyklistky, ktorý je banskobystrickým dopravným policajtom.

Všetky bližšie okolnosti tragickej nehody vyšetrujú dopravní policajti, bude to náročná úloha aj pre nich, veď pri tragédii zahynula manželka ich kolegu.

Zdroj: noviny.sk

Zásahový tím VARUJE občanov pred MEDVEĎOM! Šelma stratila plachosť, žiadne plašenie nezaberá

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale

Toto je Krčméryho KONIEC! Slováci mu to neodpustia

Ivan Mihale