Zdroj: DennikN

Toto je Krčméryho KONIEC! Slováci mu to neodpustia

Odborné informácie od profesora Krčméryho akceptovalo takmer celé Slovensko. Rovnako tak, bol pre mnohých vzorom správania sa počas koronavírusovej pandémie.To čo však urobil pred novinármi počas rokovania krízového štábu, nevie „prekúsať“ takmer nikto. Hlavne, že tu máta s delta variantami a vyhráža sa štátnou karanténou!

Profesor Krčméry je momentálne jednou z najviac obdivovaných a zároveň kritizovaných osobností na mediálnej scéne. Slováci sa spoliehajú na jeho výstupy, a inšpirujú sa jeho správaním počas obdobia, keď celý svet sužuje Covid-19. Preto ostali mnohí prekvapení z toho, ako predstúpil v pondelok pred novinárov počas rokovania krízového štábu.

Profesor Krčméry sa v parlamente objavil bez rúška, pritom stále na Slovensku platí povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest vo všetkých interiéroch. Jeho prešľap kritizovali mnohí Slováci. „Kde máš rúško? A deti v škole musia mať,“ píšu naštvaní Slováci.

Profesor Krčméry v interiéri bez rúška.
Zdroj: čas.sk

„A takto rúško?! Nám sa vyhrážajú štátnou karanténou, vyzývajú,aby sme boli zodpovední! Tak čo toto má znamenať?“ píše naštvaná čitateľka.  „Nás ide udusiť rúškami a on vo vnútri len tak,“ napísala ďalšia. Ako sa však dalo všimnúť, profesor Krčméry na kamere vyzeral byť dosť vyčerpaný a počas rozprávania nestačil s dychom. Prezradil, že pracovali celý víkend a Slovensko sužujú horúčavy. Profesorovi sa triasol hlas a jedna z novinárok mu poskytla papierové vreckovky na utretie čela.

Zdroj: Čas.sk/redakcia

Od desiatich k piatim! Je nehorázne, čo pre nás chystá vláda!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vakcína je sloboda!? Nie, nie je. Neuveriteľný príbeh Dagmar a jej matky vás o tom presvedčí

Ivan Mihale

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale