Tesco/Igor Hraško

Tesco na Slovensku ďalej rastie: V petržalskej Galérii otvárajú ďalšie obchody

Reťazec Tesco pokračuje na Slovensku v raste a rozširuje ponuku služieb pre slovenských zákazníkov. Napriek vypuknutiu koronakrízy otvoril počas tohto roka dva nové supermarkety a výrazne rozšíril dostupnosť Tesco Online nákupov. Píše portál webnovny.sk

Tesco si pripravilo pre slovenských zákazníkov aj ďalšie novinky. Nákupné centrum Galéria v Petržalke otvára čoraz viac obchodov vrátane reštauračných prevádzok či kaviarní. Zákazníci v bratislavskom Ružinove si môžu od tohto týždňa vyskúšať rýchly nákup bez kompromisov v novom obchode Žabka.

„Tesco sa stará o slovenských zákazníkov už 24 rokov, počas ktorých vybudovalo širokú sieť 152 obchodov rozličných formátov naprieč celou krajinou. Tento rok sme ju posilnili nielen vďaka dvojici nových obchodov Tesca, ale takisto rozšírením Tesco Online nákupov pre 600-tisíc nových zákazníkov, otvorením nákupného centra Galéria v Petržalke a naštartovaním novej franchisovej siete. Som nesmierne hrdý na prácu všetkých 9 000 kolegov Tesca, vďaka ktorej sme v uplynulých mesiacoch ešte viac potvrdili náš záväzok voči slovenským zákazníkom. Nakupujúci vedia, že sa na nás môžu spoľahnúť za každých okolností, a v našom úsilí prinášať tie najlepšie služby pokračujeme vytrvalo ďalej,“ zdôraznil Martin Kuruc, výkonný riaditeľ Tesca na Slovensku.

Zákazníci si rýchlo obľúbili nové supermarkety Tesca na Farského ulici v Bratislave a v meste Turany na severe Slovenska. Súčasťou skupiny Tesco sú aj obchody Žabka, ktoré s úspechom ponúkajú služby zákazníkom v susednom Česku. Žabka dnes otvorila svoj prvý obchod už aj na Slovensku, konkrétne v polyfunkčnom komplexe Perla Ružinova v Bratislave. Nakupujúcim ponúka rýchly nákup bez kompromisov, a to vďaka sortimentu približne dvetisíc potravín a kompaktnej ploche predajne zhruba 105 štvorcových metrov.

Galéria v Petržalke ponúkne 50 prevádzok

Čoraz väčšiemu záujmu nakupujúcich sa tešia prevádzky, ktoré sú súčasťou nového nákupného centra Tesco Galéria v Petržalke. Vybudovanie tohto nákupného centra s plochou 11-tisíc štvorcových metrov je najväčšou investíciou Tesca na Slovensku počas uplynulých troch rokov.

Tesco Galéria v Petržalke prináša zákazníkom aj naďalej obľúbený hypermarket, ktorý zostáva obchodom Tesca s najširšou ponukou sortimentu na Slovensku. Z celkovej plochy nového nákupného centra zaberá približne 60%. Spolu s hypermarketom je v novom nákupnom centre zákazníkom k dispozícii aj mnoho prevádzok overených i nových značiek. V Galérii Petržalka sú otvorené obchody ako H&M, New Yorker, Sinsay, Intersport, Dráčik, Deichmann či DM drogerie markt.

Jednotlivé obchody sprístupňujú ich prevádzkovatelia postupne, vždy s ohľadom na vývoj epidemiologickej situácie – na otvorenie čakajú už len posledné prevádzky, s ich otvorením počíta Tesco už čoskoro.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Povie mi niekto do pekla, načo je potrebný test na home-office?!

Ivan Mihale

Než sa exminister zdravotníctva Krajčí úplne rozplynie, niekde v salarabandalare, mohol by vysvetliť aspoň toto

Gabriel Matta

Naď tvrdí, že sme čakali 10 rokov na kúpu radarov. Ak by sme ich nekúpili, vzdušný priestor SR zrejme obsadia zahraničné drony

Gabriel Matta