Veronika Remišová, foto: tasr

TÁ ŽENA JE ABSOLÚTNE MIMO! Ministerka Remišová netušila o čom sa hlasovalo na vláde. Načo tam bola?!

Naša hviezda! Ministerka investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová sa opäť raz zakoktala na tlačovej konferencii po rokovaní vlády. Prekvapila ju otázka o jednom z bodov zasadnutia kabinetu. Líderka strany Za ľudí totiž vôbec nevedela o čom je reč.

Portál eReport uvádza: „Vláda v stredu rokovalo o viacerých bodoch a jedným z nich bolo schvaľovanie nového šéfa Slovenskej informačnej služby (SIS) Michala Aláča do funkcie. Členovia vlády návrh odobrili, no ministerke Remišovej táto informácia akosi unikla.

Po rokovaní zišla dole medzi novinárov, ktorí sa jej pýtali či podporila nomináciu nového šéfa SIS. A tu to celé začalo. „Na vláde sme neschvaľovali šéfa tajnej služby,” odvetila ministerka na otázku novinárke. Tá sa jej šokovane spýtala: „Neschvaľovali?” To už Remišovú úplne vyviedlo z mieri a začala habkať. „Prepáčte, teraz ste ma strašne zarazili,” reagovala zaskočená ministerka keď jej prítomní novinári potvrdili, že hlasovanie o budúcom riaditeľovi SIS bolo skutočne zaradené v programe.“

Tak sa opravujem. Pravdepodobne sme ešte riešili posledné technické detaily aj s dohodou s kolegami z eurofondov a na tomto bode som nebola,” vysvetlila spiaca princezná Remišová, prečo netušila o čom rozhodla vláda. „Ale platí to, že očakávam, že nový riaditeľ Slovenskej informačnej služby bude hĺbková reforma tajných služieb a obnoví sa dôvera smerom k zahraničiu,” spamätala sa ministerka keď už ako tak sa prebrala.

Zdroj: eReport

Právnička Laššáková vyzýva Remišovú, aby argumentovala, a nie dristala

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Belousovová: Matovičovo riešenie je skutočne na kazajku a priamu cestu do blázinca, kam určite patrí

Ivan M

Tínedžeri dostávajú pozvánky na očkovanie takmer okamžite. Systém si možno myslí, že majú viac ako sto rokov

Ivan Mihale

Pribudlo trináste znamenie v zverokruhu a je Matovičove- UBLÍŽENEC

Ivan Mihale