Polícia TN kyselina

Svoju exmanželku polial kyselinou

Beštiálny čin vyšetrovali prievidzskí policajti. Napísala o tom Polícia z Trenčianskeho kraja na svojej fcb stránke. Zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu obvinil vyšetrovateľ 42-ročného muža z okr. Prievidza.
V statuse sa píše: „Obvinený sa mal pokúsiť vyliať na hlavu svojej 39-ročnej exmanželky doposiaľ presne nezistené množstvo agresívnej tekutiny, s úmyslom jej spôsobiť ťažkú ujmu na zdraví. Mal sa ju pokúsiť zasiahnuť do tváre, čo sa mu našťastie nepodarilo. Napadnutá žena sa inštinktívne uhla a len vďaka jej okamžitej a duchaprítomnej reakcii jej nezasiahol celú tvár, najmä oči.“
Napriek šikovnosti ženy ju však útočník kyselinou zasiahol. Tým žene spôsobil zranenia s presne nezistenou dobou liečenia a sťaženie obvyklého spôsobu života.
Obvinený bude na podnet vyšetrovateľa stíhaný väzobne s čím sa stotožnil aj sudca Okresného súdu v Prievidzi, ktorý aj o väzbe rozhodol. Útočníkovi za tento skutok v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody na dobu štyroch až desiatich rokov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Kritické ráno na cestách Banskobystrického kraja

Igor Hraško

Polícia hľadá muža, ktorý nenastúpil do výkonu trestu!

Igor Hraško

Trnavská polícia zverejnila čísla kontrol dychových skúšok

Igor Hraško

Pridaj komentár