Svoju exmanželku polial kyselinou

Polícia TN kyselina

Beštiálny čin vyšetrovali prievidzskí policajti. Napísala o tom Polícia z Trenčianskeho kraja na svojej fcb stránke. Zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu obvinil vyšetrovateľ 42-ročného muža z okr. Prievidza.
V statuse sa píše: „Obvinený sa mal pokúsiť vyliať na hlavu svojej 39-ročnej exmanželky doposiaľ presne nezistené množstvo agresívnej tekutiny, s úmyslom jej spôsobiť ťažkú ujmu na zdraví. Mal sa ju pokúsiť zasiahnuť do tváre, čo sa mu našťastie nepodarilo. Napadnutá žena sa inštinktívne uhla a len vďaka jej okamžitej a duchaprítomnej reakcii jej nezasiahol celú tvár, najmä oči.“
Napriek šikovnosti ženy ju však útočník kyselinou zasiahol. Tým žene spôsobil zranenia s presne nezistenou dobou liečenia a sťaženie obvyklého spôsobu života.
Obvinený bude na podnet vyšetrovateľa stíhaný väzobne s čím sa stotožnil aj sudca Okresného súdu v Prievidzi, ktorý aj o väzbe rozhodol. Útočníkovi za tento skutok v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody na dobu štyroch až desiatich rokov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Prekročila rýchlosť a nafúkala skoro 2 promile!

Igor Hraško

Policajti poskytli prvú pomoc chlapcovi v bezvedomí

Igor Hraško

Turistická trasa od Tatranskej Štrby po Štrbské pleso bude uzavretá až do konca mája 2021

Igor Hraško / SITA

Pridaj komentár