Zdroj/Foto: Facebook

Spevák Otto Weiter ŠOKOVAL: Bez zábran priznal PEKLO, ktoré zažíval po smrti manželky!

Známy spevák Otto Weiter (65) zažil v júli minulého roku udalosť ktorá mu výrazne ovplyvnila život. Nečakane prišiel svojmu o manželku Andreu Fischer († 47). Teraz priznal, že jej smrť ho natoľko zlomila, až skončil v kóme.

Po smrti manželky sa Otto Weiter na niekoľko mesiacov úplne odstrihol od okolitého sveta a dokonca strávil čas na psychiatrii.

Dnes je už z najhoršieho vonku, o čom svedčí ajeho otvorená spoveď vo včerajšom markizáckom Teleráne. Tam priznal, že žiaľ zo straty manželky ho takmer pripravil o život. Dvakrát totiž upadol do kómy. „Tá prvá kóma bola taká, ako normálna kóma, že ešte všetko fungovalo, no pri tej druhej kóme mi začali zlyhávať všetky orgány a dokonca už aj kontaktovali moju rodinu, že teda končím, že už to proste nedám, no ale dal som tom,“ šokoval všetkých divákov spevák v priamom prenose. Uvádza sa v denníku Plus jeden deň.

Idol († 53) slovenských žien umieral v ukrutných bolestiach: Zabil ho alkohol

Priznal, že tri mesiace svojho života si vôbec nepamätá. „Vôbec neviem, čo sa dialo. Ja to viem len od lekárov, poprípade od Petry. Vraj som bol medzitým aj hore, dokonca som sa aj rozprával, plakal, aj som chcel robiť. Ale nič z toho si nepamätám. Ten odchod Andrejky ma dal veľmi dole,“ pokračoval Weiter.

Z ďalších slov speváka doslova mrazí. Zdôveril sa, že keď bol v kóme, mal pocit, akoby žil s nebohou manželkou. „Keď som bol v tej kóme, tak ja som žil reálny život s Andrejkou ďalej. Veľa ľudí sa ma pýtalo, že čo som videl. Či nejaké svetlo na konci tunela. Ale nie. Pripravovali sme sa s Andrejkou na koncert, obliekali sme sa, išli sme na cesty. Ale bolo to niečo, čo sme ešte nezažili. Niečo úplne nové. Nechápem,“ spomínal spevák na ťažké časy s tým, že krátko na to, ako sa zobudil z prvej kómy, upadol do druhej.

Dostať sa z najhoršieho mu pomáhala najmä rodina, jeho dcéra a spevácka kolegyňa Petra. Tú mu dohodil manažér Noro Mészároš, keďže ako spevák prezradil, obaja sú workoholici.

Zdroj: Pluska

Umelci si na tribúnach Za slušné Slovensko vybojovali „vládu snov“. Tá teraz nemá na ich výplaty!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vakcína je sloboda!? Nie, nie je. Neuveriteľný príbeh Dagmar a jej matky vás o tom presvedčí

Ivan Mihale

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale