Snina: Festival Rock pod Kameňom obmedzí prístup k biokúpalisku

Návštevníkom biokúpaliska Sninské rybníky odporúča mesto Snina využívať na prepravu kyvadlovú dopravu. Obmedzenia v doprave trvajú od stredy do soboty 3. augusta. Vyplýva to z oznámenia uverejneného na webovom sídle samosprávy.

Odporúčanie súvisí s konaním sa hudobného festivalu Rock pod Kameňom 1. až 3. augusta. Bude preň obmedzený počet parkovacích miest v areáli rekreačnej oblasti a na ceste od mosta cez vodný tok Cirocha po parkovisko platí od stredy zákaz státia v oboch smeroch.

VIDEO: Policajná naháňačka ako zo zlého sna: Na akciu polície doplatili nevinní

Do areálu sa podľa informácií samosprávy dostanú len majitelia nehnuteľností a vlastníci prevádzok, ktorí budú mať povolenie vydané oddelením správy majetku a služieb Mestského úradu v Snine.
Samospráva dáva návštevníkom festivalu na vedomie, že majitelia motorových vozidiel môžu parkovať aj na záchytnom parkovisku pri veľkej železničnej stanici.

Zastávkami kyvadlovej dopravy sú Autobusové nástupište, Sídlisko Komenského, Veľká železničná stanica a TIC Rybníky v oboch smeroch.

Ako o tom informuje PR manažér rockového festivalu Rock pod Kameňom Pavol Dráb, hlavnou hviezdou 17. ročníka bude americká kapela Soulfly.

VIDEO: Tohto muža podozrievajú, že v klietke prepravuje deti. Takáto je pravda

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Matovičov ranný zážitok zo sprchy: Koho už toto zaujíma?!

Ivan Mihale

Ďalšia Matovičova trápna hra. Do Fondu vzájomnej pomoci neposiela nikto nič

Ivan Mihale

Archeoskanzen v Nižnej Myšli pozýva návštevníkov na Cestu do praveku

Ivan Mihale