Iveta Bartošová/ Foto: novinky.cz

Smutné posledné slová Bartošovej. Toto povedala svojej mame

Matka speváčky Ivety Bartošovej (†48) Svatava sa dlho bránila mediálnym výstupom. Samovražda dcéry ju natoľko vzala, že si smútok chcela sama v pokoji odžiť. V rozhovore pre magazín Téma priznala, že jej dcéra si v minulosti na život siahla niekoľkokrát, ale až naposledy išla na istotu, píše Blesk.

Bartošovej matka sa o smrti dcéry dozvedela od jej manžela Josefa Richtářa. „Zavolal mi Rychtář. Plakal a položil telefón, ani som sa ho nestačila na niečo opýtať. Začala som plakať, ale už som tým všetkým bola tak otupená a v posledných rokoch som si hovorila, že sa o niečo také pokúsi a podarí sa jej to. Vždy, keď sa pokúsila vziať si život, ju z toho niekto dostal, ale tentoraz sa rozhodla ísť na istotu,“ hovorí pani Svatava v knihe Má dcera Iveta. Tá s Ivetou hovorila v pondelok večer, v utorok už Iveta skočila pod vlak.

Doteraz vraj nechápe, prečo to urobila, ale v hlave jej stále znejú jej posledné slová: „Mamička, mám ťa rada, maj sa tu pekne a daj na seba pozor.“ Pani Svatava tvrdí, že keď to hovorila, nebola opitá. To by vraj po tých rokoch spoznala. „A to bol koniec nášho posledného rozhovoru,“ spomína.

Zdroj: HD

Nové pokyny Úradu verejného zdravotníctva: „naveďte svoje dieťa k menej kontaktnej hre“

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Chmelár: Slovenské médiá štekajú na Moskvu ako čivavy na reťazi, pri USA stiahnu chvost

Ivan Mihale

Čo to opäť vypisuje? Matovičovému statusu nerozumie snáď nikto okrem neho

Ivan Mihale

Situácia s drevom je u nás kritická

Ivan Mihale