Screenshot zasadnutia ZM/ Zdroj: Zomri

Slovensko má nové Fekišovce. #JeSuisKlaudia

Aj na pohľad nudné zasadnutia miestnych zastupiteľstiev sa môžu stať nečakaným zdrojom zábavy. Presvedčiť sme sa o tom mohli napríklad pred dvoma rokmi po tom, čo internet vybuchol pod záplavou vtipov o prvej schôdzi zastupiteľstva vo Fekišovciach. Teraz má internet nový zdroj zábavy vďaka záznamu z mestského zastupiteľstva v Zlatých Moravciach.

To sa prihodilo aj poslancom v Zlatých Moravciach, ktorí rokovali 15. 4. 2021 prostredníctvom videohovoru. Štyri a pol hodinový záznam zo zasadnutia zverejnilo mesto na Youtube. Aj napriek jeho dĺžke sa našiel pozorný divák, ktorý si všimol bizarný moment, aký by na takejto schôdzi čakal asi málokto. Vytvoril z neho 30-sekundové video, ktoré zazdieľal portál Zomri a nová senzácia je na svete. Opakované otázky jednej z poslankýň už vytočili jedného z prítomných poslancov, ktorý ju nečakane prerušil vulgarizmom: „Pál do pi*e, Klaudia.“ Ostatní sa na tom poriadne zabavili.

Video sa stalo rýchlo virálnym a na portáli Zomri si vyslúžilo už vyše 5000 likeov, stovky komentárov a zdieľaní.Niektorí pridali súcitný hashtag #JeSuisKlaudia.

Zdroj: Noizz

Vtipy o svokrách

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Belousovová: Matovičovo riešenie je skutočne na kazajku a priamu cestu do blázinca, kam určite patrí

Ivan M

Tínedžeri dostávajú pozvánky na očkovanie takmer okamžite. Systém si možno myslí, že majú viac ako sto rokov

Ivan Mihale

Pribudlo trináste znamenie v zverokruhu a je Matovičove- UBLÍŽENEC

Ivan Mihale