Slovenskí policajti zadržali najhľadanejšiu Poľku! (VIDEO)

Polícia SR najhľadanejšia Poľka

Polícia SR zverejnila na svojej fcb stránke video so zadržanou najhľadanejšou osobou Poľska.

Policajti cieľového pátrania úradu kriminálnej polície P PZ v spolupráci s poľskými policajtmi od včera pátrali po tejto osobe, ktorá, ako sa píše v statuse, sa mala pohybovať po území SR.

Polícia ďalej uviedla, že: „Išlo o poľskú občianku M.K., na ktorú poľské justičné orgány vydali európsky zatýkací rozkaz. Žena je považovaná za hlavu organizovanej zločineckej skupiny organizujúcej medzinárodný obchod s narkotikami a od roku 2018 je na úteku.“

Motorové vozidlo, v ktorom sa mala nachádzať M.K., bolo lokalizované na našom území na základe operatívno-pátracej činnosti cieľových pátračov.

Polícia informuje, že táto najhľadanejšia osoba Poľska bola v spolupráci s príslušníkmi PMJ KR PZ B. Bystrica, OO PZ Zvolen a Leteckého úradu MV SR zadržaná vo Zvolene.

Zadržanie najhľadanejšej Poľky

AKTUÁLNE: VIDEO ZO ZADRŽANIA NAJHĽADANEJŠEJ POĽKYParádna robota.Od včera policajti cieľového pátrania úradu kriminálnej polície P PZ v spolupráci s poľskými policajtmi pátrali po najhľadanejšej osobe Poľska, ktorá sa mala pohybovať po území SR. Išlo o poľskú občianku M.K., na ktorú poľské justičné orgány vydali európsky zatýkací rozkaz.Žena je považovaná za hlavu organizovanej zločineckej skupiny organizujúcej medzinárodný obchod s narkotikami a od roku 2018 je na úteku.Na základe operatívno-pátracej činnosti cieľových pátračov bolo lokalizované motorové vozidlo pohybujúce sa na našom území, v ktorom sa mala nachádzať M.K. Najhľadanejšia osoba Poľska bola zadržaná vo Zvolene v spolupráci s príslušníkmi PMJ KR PZ B. Bystrica, OO PZ Zvolen a Leteckého úradu MV SR.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Piatok 28. februára 2020

Tomu sa hovorí „Parádna robota.“

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Premiér: Predloženie požiadaviek zo strany SMK bolo opľutím ruky

Igor Hraško/TASR

Eurokomisia chce pridať do rozpočtu agropolitiky EÚ po roku 2020 ďalších 24 miliárd eur

Igor Hraško

Vláda bude rokovať o štátnej pomoci a nelegálnom zamestnávaní

Igor Hraško/TASR

Pridaj komentár