Zdroj: Dennikdnes.sk

SILNÁ KÁVA! Heriban prehovoril o hrôzach, ktoré zažil po nemiestnom žarte na Lučanského. Musel mať ochranku!

Seriál Pumpa reflektuje na aktuálne udalosti na Slovensku prostredníctvom trojice mužov stretávajúcich sa na benzínke. Už prvé časti vyvolali mnoho zmiešaných pocitov, pričom najnovšie prehovoril jeden z účinkujúcich Dano Heriban, ktorý prehovoril o dobe, keď mu do smiechu veľmi nebolo.

Pumpár Mickey (Michal Kubovčík), taxikár Dano (Dano Heriban) a štamgast Jari (Tibor Vokoun) si na Pumpe rozhodne nedávajú servítku pred ústa. Spoločne sa snažia reagovať na udalosti, ktoré rezonujú spoločnosťou. Tak sa stalo aj v januári tohto roku, keď sa hosťom stala ministerka spravodlivosti Kolíková.

Témou rozhovoru bola aj samovražda Milana Lučanského, kde Heriban naznačil, že musel mať zrejme niečo za ušami. ,,No, Kuciak ani Palach to nebol,“ vyhlásila Kolíková. Po odvysielaní škandalóznej epizódy prišli útoky aj na adresu samotných hercov. „Po epizóde s ministerkou Kolíkovou mi prišlo veľa správ. Boli tam hrozné veci, z čoho mi bolo dosť zle. Predstava, že budem chodiť domov s obavami – a ozývať sa blízkym, či je všetko v poriadku – je strašná,“ uviedol v rozhovore s Marekom Vagovičom v relácií NA SCÉNE.

Heriban upozornil, že mnohí Slováci si neuvedomili, že trojica hercov išla podľa scenára a iba hostia prezentujú sami seba. Situácia bola natoľko vážna, že došlo aj na vyhrážky smrťou. ,,Mali sme aj ochranku. Ono to potom po nejakom čase vyšumelo. No bolo to strašne nepríjemné a zaskočilo ma to, bolo nám z toho zle. S Miškom sme premýšľali o všetkom, či to má vôbec zmysel a ako to celé uchopiť, ako pokračovať ďalej,“ dodal, pričom sú pri natáčaní ďalších epizód oveľa viac opatrnejší.

Zdroj: Denník dnes/Redakcia

Pekne ostrá diskusia! Blanár rozobral Kolíkovú rovno pred kamerami. Čím ju tak vytočil?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale

Toto je Krčméryho KONIEC! Slováci mu to neodpustia

Ivan Mihale