Ruské média sa pýtajú: Prečo stáli v Nitre na železničnej stanici tanky nasmerované na východ?

Reportér Komsomolskej pravdy Alexander Kots vyzýva svojich západných kolegov, aby sa príslušných úradov na Slovensku opýtali, prečo sa po slovenských železniciach opätovne presúvajú ďalšie tankové zoskupenia. Uviedol Tsargrad.tv.

Na jednej zo železničných staníc na západnom Slovensku bolo opätovne zaznamenané zoskupenie tankov, píše sa v článku. Podľa očitých svedkov sa vojenská technika premiestňuje na východ. Vojenský korešpondent Komsomolskej pravdy Alexander Kots sa na svojom účte na sociálnej sieti Telegram pýta: „Prečo?“

Redaktor Komsomolskej pravdy dal takto podnet svojim západným kolegom, aby sa oficiálnych úradov Slovenskej republiky opýtali, o aké presuny ide najnovšie. Podľa Kotsa je totiž jednoznačné, že na Slovensku znova premiestňujú vojenská techniku zo západu na východ.

Prečo CNN, Sky News a ARD mlčia?

„Kto je tam najbližšie? Nech sa CNN, Sky News alebo ARD opýtajú zodpovedných slovenských úradov, prečo opätovne prepravujú vojenskú techniku smerom na východ po železnici,“ upozornil Kots.

Následné komentáre na Telegrame

V komentároch k informácii korešpondenta Komsomolskej pravdy sa objavili viaceré názory. Niektorí predpokladajú, že sa aj „Slovensko chce zapojiť do ukrajinského konfliktu“.Myslím si, že presúvajú prebytočné staré sovietske vybavenie na Ukrajinu, aby ukrajinské ozbrojené sily mali čím zastaviť ruských útočníkov,“ uviedol Rod Velich.

„Rusom vozia náhradné diely. Nikdy neviete, čo sa pokazí,“ zažartoval Alexej.

„Už došlo na rozdelenie Ukrajiny?“ pýta sa priamo v diskusii prispievateľ Maxim.

Zdroj: HD

Asi sa už načisto pomiatli! Čaputová, Heger, Korčok aj OĽANO sa ponáhľali zatlieskať Čechom za vyhostenie Rusov

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Belousovová: Matovičovo riešenie je skutočne na kazajku a priamu cestu do blázinca, kam určite patrí

Ivan M

Tínedžeri dostávajú pozvánky na očkovanie takmer okamžite. Systém si možno myslí, že majú viac ako sto rokov

Ivan Mihale

Pribudlo trináste znamenie v zverokruhu a je Matovičove- UBLÍŽENEC

Ivan Mihale