Ilustračná foto/ Zdroj: FB Marián Kotleba

Prečo tu cvičia AMERIČANIA? Kotleba vyklopil utajované informácie: Desiatky ich vraj nacvičujú na Sliači!

Informáciu z rokovania parlamentného branno-bezpečnostného výboru vyzradil Marian Kotleba „nepriamo“. Desiatky amerických vojakov majú dokonca na medzinárodnom letisku s civilno-vojenskou prevádzkou nacvičovať denne a v plnej bojovej pohotovosti útok nepriateľských síl zvonku. 

„Priatelia, dnes sa uskutočnilo rokovanie Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť. Okrem iného sme brali na vedomie aj Informatívnu správu o stave obrany za rok 2020.“ Informuje vodca ĽSNS na sociálnej sieti.

„Celkom dobre spracované a zaujímavé čítanie.“ Pokračuje opozičný politik. „Samozrejme, to skutočne dôležité a podstatné ostalo aj pred nami, poslancami, utajené. O čo ide? Čo je také dôležité?

Napríklad to, že na základni na Sliači je momentálne umiestnených niekoľko desiatok amerických vojakov. Títo tam takmer denne absolvujú BoPo (Systém bojovej pohotovosti – poznámka redakcie), napríklad s cieľom obrany základne pred útokom zvonku.

Američania nacvičujú obranu nášho letiska.“ Upozorňuje líder Kotleba.

„Ani vám to nedáva súvis? A čo keď je ten zmysel v tom, že to letisko už považujú za svoje? Neveríte? Choďte sa tam pozrieť, ten plot nie je až taký vysoký.“ Vyzýva Marian Kotleba na Facebooku.

Zdroj: HD/ FB Kotleba

Začal sa veľký presun americkej armády cez Slovensko- máme aj mávať?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vakcína je sloboda!? Nie, nie je. Neuveriteľný príbeh Dagmar a jej matky vás o tom presvedčí

Ivan Mihale

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale