Veronika Remišová/ Zdroj: TASR

Právnička Laššáková vyzýva Remišovú, aby argumentovala, a nie dristala

„Vážená pani ministerka Remišová ! Ako občan Slovenskej republiky od vás ako od ministerky požadujem, keďže vás za to platím, aby ste verejnosť informovali o tom, čo urobilo a vykonalo ministerstvo, ktoré riadite, pre občanov SR. Teda aj pre mňa!“ Citát Judita Laššáková.

Reprofoto FB (@Judita Laššáková)
Nevyhýbajte sa prítomnosti

„Teraz ma absolútne nezaujíma, čo robili alebo nerobili v minulosti Robert Fico, Peter Pellegrini, prípadne Andrej Danko – to povedali občania vo voľbách. A už vonkoncom ma nezaujíma, čo sa ´vaše´ ministerstvo iba chystá urobiť!“ Rozhorčene píše na sociálnej sieti právnička Laššáková.

Vaše výsledky sú „obdivuhodné“

Judita Laššáková zároveň ponúka názorný odpočet: „Vašu prácu môže už rok ´obdivovať´ celé Slovensko! E-karanténou počnúc, cez úniky osobných údajov, až po nedostatočné čerpanie eurofondov. Holt, stolička ministerky je niečo iné ako stolička poslankyne, všakáno?!“

Politická trápnosť nad trápnosť

„Celkom ste ma dojali k slzám, ako ste Petrovi Pellegrinimu vyčítali, že on a poslanci novej strany Hlas dali ´iba´ päť návrhov zákonov za toto volebné obdobie. Argument, že terajšie vládne strany dali v minulom volebnom období ´až´ desať návrhov zákonov týždenne, je nonsens! Kvalitu návrhov niekto hodnotil?! V prípade zákonov totiž nezáleží na kvantite, ale na kvalite!“ Pripomína poslanie tvorby zákonov právnička.

Remišová až ofialovela od zlosti. “Toto už je normálna nemohúcnosť…“, Pellegrini ju totálne prevalcoval

Referendom Za ľudí skončia

„A len tak mimochodom! Vaša úporná snaha odhovoriť občanov od referenda o predčasných voľbách vo mne evokuje iba jednu vec. Vy máte určite prieskumy, z ktorých vychádza, že z hľadiska preferencií na tom nie ste práve najlepšie. A teda to, čo sme počuli v relácii Na telo, je strach z toho, že vás občania vymenia.“ Končí status na sociálnej sieti právnička Judita Laššáková.

Podnet na Slovenskú republiku na medzinárodný súd, za celoplošné testovanie, je podaný! Skončia naši politici v base?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Belousovová: Matovičovo riešenie je skutočne na kazajku a priamu cestu do blázinca, kam určite patrí

Ivan M

Tínedžeri dostávajú pozvánky na očkovanie takmer okamžite. Systém si možno myslí, že majú viac ako sto rokov

Ivan Mihale

Pribudlo trináste znamenie v zverokruhu a je Matovičove- UBLÍŽENEC

Ivan Mihale