Jablká/Igor Hraško

PPA zverejnila výzvy v školských programoch

Deň pred Vianocami, 23. decembra 2019 zverejnila Pôdohospodárska platobná agentúra na svojom portáli Výzvu pre žiadateľov o zabezpečovanie činností v školskom programe pre školské roky 2020/2021 – 2022/2023. „Pôdohospodárska platobná agentúra oznamuje, že zverejnila Výzvu pre žiadateľov o zabezpečovanie činností v školskom programe pre školské roky 2020/2021 – 2022/2023 a Príručku pre žiadateľov na schválenie žiadosti o poskytovanie pomoci na zabezpečovanie dodávania mlieka, mliečnych výrobkov, ovocia, zeleniny a výrobkov z nich, sprievodných vzdelávacích opatrení a propagácie v rámci Školského programu pre školské roky 2020/20201 – 2022/2023, a na schválenie žiadosti o zmenu alebo o doplnenie schválenia“. Jedná sa o aktuálnu výzvu, ktorá je otvorená do: 31. 01. 2020.

Do 31. januára roku 2020 musia subjekty, ktoré majú záujem o dodávanie mlieka a mliečnych výrobkov, ale aj ovocia a zeleniny a výrobkov z nich, podať kompletné žiadosti s potrebnými vyplnenými prílohami. Samotné dodávanie je vždy viazané na školský rok, takže do konca septembra sa musia podávať žiadosti o podporu s už uzavretými a podpísanými zmluvami zo školskými zariadeniami. To však až potom, ako dostane subjekt pozitívne vyjadrenie od PPA a schválenie ich žiadostí.

Všetky podrobnosti a náležitosti nájdete na TOMTO ODKAZE:

zdroj: PPA – www.apa.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vakcína je sloboda!? Nie, nie je. Neuveriteľný príbeh Dagmar a jej matky vás o tom presvedčí

Ivan Mihale

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale