Foto: facebook

Pes chránil svoju majiteľku: doplatil na to životom

Počas vyhrotenej hádky hájil rotvajler svoju pani. Zaútočil na muža, ktorý ju podľa jeho mienky počas vyhrotenej hádky ohrozoval. Lenže tento pes, ktorý v Kraliciach zaútočil na človeka, za to zaplatil najvyššiu cenu. Muž ho podľa všetkého v sebaobrane dobodal!

Rekordné úlovky! Cez 300 hríbov za 2 hodiny

Všetko začalo hádkou páru v ich byte. Slovne sa do seba pustili tridsaťročný muž a dvadsaťosemročná žena. Chlap potom svoju družku údajne napadol. Odvážny psík ženu bránil. „Ich pes plemena rotvajler ženu bránil. Muž sa musel tiež brániť, a tak psa zranil nožom,“ uviedla pre web iDnes.cz policajná hovorkyňa Soňa Podlahová.

Psík bodné rany neprežil

Pes bol po bodných zraneniach prevezený k veterinárke. Tam sa ho snažili všetkými silami zachrániť. Úsilie zverolekárky však bolo márne. Aj keď to najskôr vyzeralo, že zviera prežije, nakoniec zahynulo. Aký bol dôvod hádky, je predmetom policajného vyšetrovania.

Foto: facebook

Muž možno nie je na vine

Strážcovia zákona tiež zisťujú, či v konflikte zohral svoju úlohu alkohol. Napadnutie majiteľky psíka vyšetrujú ako ublíženie na zdraví. Dotyčná skončila po ataku v nemocnici. Za smrť psa ale podľa policajtov muž vinu niesť nemusí. Mohol totiž konať v krajnej núdzi. Chudák psík, takú smrť si určite nezaslúžil.

Túlavé psy našli novorodenca v igelitovej taške! Ich reakcia vás dostane (VIDEO)

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Policajných psov nahradia včely! V minulosti boli už používané na hľadanie výbušnín

Tomáš Kubec

Českí potápači boli poctení, že mohli vyčistiť Štrbské pleso

Tomáš Kubec

KURIOZITA: Križovatku zaplavili kapry!

Tomáš Kubec

Pridaj komentár