Zdroj: repro foto TV Markíza

Pekne ostrá diskusia! Blanár rozobral Kolíkovú rovno pred kamerami. Čím ju tak vytočil?

Diskusia ostrá ako britva. V televíznej debate sa stretli ministerka spravodlivosti Za ľudí Mária Kolíková a podpredseda parlamentu za opozičný Smer-SD Juraj Blanár. Už celá diskusia a aj zloženie hostí dalo poriadne bohatý základ výmene názorov, no na konci to mimoriadne “vyvrelo”.

Blanár  spomenul Kolíkovej nevlastnú sestru

Moderátor pri útočiacich hosťoch takmer nevedel reláciu držať pod kontrolou, a to najhoršie ho ešte len čakalo – v závere diskusie. Podpredseda parlamentu Blanár sa rozhodol vytiahnuť kauzu ministerkinej nevlastnej sestry a jej odsúdenia. “Tak nám povedzte, ako to bolo s vašou sestrou,” po tejto Blanárovej vete ostalo v štúdiu po neustálom šume až strašidelné sekundové ticho, kedy Kolíková len pozerala do zeme.

Fico o kauze hovoril

Líder Smeru Robert Fico už totiž skoro pred dvoma mesiacmi hovoril o konateľke v rodinnej firme ministerky spravodlivosti Kolíkovej a o tom, že ju odsúdil bratislavský okresný súd v decembri 2019 za spreneveru vyše 15 000 eur. Reakcia Kolíkovej bola, že ešte koncom apríla tvrdila, že nevlastná sestra podiel vo firme zdedila po smrti otca.

“Pani Kolíková, ktorá sa tu neustále len usmieva, je presne ten istý vzor ako pán Mikulec,” uviedol Blanár. “Jej firma, ktorej je majiteľkou, okrádala ľudí prostredníctvom jej sestry. Jej brat zarába na štátnych zákazkách, ktoré zázračne narástli počas jej pôsobenia ako štátnej tajomníčky,” neprestával Blanár útočiť.

“Vy máte takú, neuveriteľnú drzosť pán Blanár,” povedala s vážnym hlasom šéfka rezortu spravodlivosti, pričom Blanárovi povedala, že klame. “Čo klamem? Bola odsúdená vaša sestra? Bola,” podkúril Blanár. “Môžete byť chvíľu ticho? Môžete ma nechať rozprávať?” zdvihla na Blanára hlas Kolíková.

“Porozprávajte prosím vás vy, ako ste sa dostali k svojej chatičke. Ako tá chatička bola kúpená od firiem, keď ste boli župan…” Kolíková odpinkla Blanárovi. “Ja skončím tým, že ten bordel, ktorý robil na vláde váš premiér, to vám asi tiež nevadilo a môžme to v kľude takto uzavrieť,” snažila sa Kolíkova túto tému ukončiť.

Zdroj: Denník dnes/ Redakcia

http://somzdediny.hlavnydennik.sk/tragedia-na-ceste-auto-zrazilo-mamu-a-chlapca-na-bicykloch-mamicka-to-zial-neprezila/

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale

Toto je Krčméryho KONIEC! Slováci mu to neodpustia

Ivan Mihale