Ilustračná foto/ Zdroj: Noviny.sk

Ožratý chalan zrazil v Podhoranoch sedemročné dievča

Osemnásťročný mladík pod vplyvom alkoholu zrazil v Podhoranoch v okrase Kežmarok sedemročné dievča. TASR o tom informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová s tým, že muž z obce Podhorany bol obvinený z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, ktorého sa dopustil v sobotu (10. 4.) popoludní.

„Mladík ako vodič bez príslušného vodičského oprávnenia viedol osobné motorové vozidlo po komunikácii v obci Podhorany, pričom počas jazdy narazil do sedemročného dievčaťa, ktoré stálo pred obytným domom na chodníku. Dievčatko spadlo na zem, vodič z miesta ušiel,“ opísala Ligdayová.

Matovič sa špacíruje bez rúška a deťom kážu respirátor

Policajná hliadka však vodiča vypátrala a podrobila dychovej skúške. Ako ozrejmila hovorkyňa, výsledok dosiahol hodnotu 1,6 promile. Pri dopravnej nehode dievča utrpelo úraz, ktorý si podľa predbežnej lekárskej správy vyžiada dobu liečenia približne štyri týždne.

Ligdayová dodala, že polícia vodiča obmedzila na osobnej slobode a umiestnila do cely policajného zaistenia. Prípad vyšetruje poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Kežmarku.

Zdroj: TASR

No zbohom, Jakubec má opäť namierené do prezidentského paláca. Dokonca si vymyslel aj projekt

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Medveď pravdepodobne prvýkrát na Slovensku zabil človeka

Ivan Mihale

ŠKANDÁL NA OBZORE?! Slováci si kúpili 120 ton kureniec neznámeho pôvodu

Ivan Mihale

Ministra práce Krajniaka nezaujímajú vaše problémy. On sa stará o profilovú fotku na Facebooku!

Gabriel Matta