Reprofoto/Arabela

Oslávenkyňa Patrasová o Arabele: Koľko zarobila za úlohu Xénie?

Staršie české seriály nás nikdy neprestanú baviť! Obľúbená Arabela sa nedávno reprízovala v Nemecku. Predstaviteľka Xénie, herečka Dagmar Patrasová (65), sa rozhodla zaspomínať na úspešnú seriálovú éru, píše portál Ahaonline.

Nie je žiadnou novinkou, že filmy aj seriály z dielne Václava Vorlíčka (†88) majú úspech aj v zahraničí. Nemeckí fanúšikovia dokonca stále zavaľujú svojich obľúbených českých a slovenských hercov žiadosťami o autogram! Milo bola prekvapená aj Dagmar Patrasová, ktorá veľký úspech prisudzuje aj inému seriálu.

„Mám podozrenie aj na Návštevníkov, pretože som z Nemecka vcelku zahrnutá listami so žiadosťou o podpísanú fotografiu. Teraz som zase robila ďalšiu várku. Fanúšikovia sú milí a strašne fajn,“ zverila sa Patrasová pre iDnes.cz.

Album Čardáš dvoch sŕdc Karola Duchoňa vychádza vo vinylovom formáte

Herečka v rozhovore zaspomínala aj na výšku honoráru. Pokračovanie Arabely bolo žiadané, a tak by človek očakával aj vyššie honoráre. „Zas až tak vysoké neboli, musím povedať. Prvá Arabela, to bola, čo sa týka honorárov, bieda. A tá druhá? Bolo to o niečo lepšie, myslím si však, že to asi nevykompenzuje to, že to beží po celom svete,“ priznala herečka.

Na záver tejto témy sa speváčka priznala, že vlastní i onen čarovný prsteň! Ako by s ním herečka momentálne zaobchádzala? „Prvé kúzlo, ktoré by som teda urobila, keby ten prsteň fungoval a nebola to len rekvizita, tak by som zrušila koronavírus a chcela by som, aby boli všetci pokiaľ možno čo najviac zdraví,“ dodala Dagmar Patrasová, ktorá dnes (27.4.) oslavuje 65. narodeniny.

Richard Müller: Chcel som to už ukončiť, ale nemôžem to urobiť deťom

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Richard Müller: Chcel som to už ukončiť, ale nemôžem to urobiť deťom

Ivan Mihale

Album Čardáš dvoch sŕdc Karola Duchoňa vychádza vo vinylovom formáte

Ivan Mihale

Pred 100 rokmi sa narodila nezabudnuteľná herečka Katarína Kolníková

Ivan Mihale