Screenshot videa / Facebook (Robert Roberto)

„O akej nezvládnutej pandémii tu trepete?“ Odkaz Slováka z Ruska pre Štefanca

Slovák žijúci v Rusku sa rozhodol natočiť video, v ktorom ukázal ako je to naozaj v Ruskej Federácii.

Slovák na svojom profile s názvom Robert Roberto poukázal, že ľudia žijú bez rúšok a nariadení, ktoré sa v Európskej únii stali už zavedeným štandardom. Zároveň odoslal odkaz politikom a zareagoval aj na europoslanca Štefanca, ktorý sa obul do Ruska.

“ODKAZ PRE IVANA ŠTEFANCA!

„O akej nezvládnutej pandémii tu trepete?Ja žijem v RF a tu už od leta 2020 všetko funguje! Deti chodia do škôl od 1 septembra 2020 a bez rúšok! Obchody sú otvorené, futbalové, športové haly a štadióny zaplnené na 50, ľudia sa voľne a slobodne pohybujú kam chcú, gastro otvorené, kederníctva otvorené, vlastne všetko funguje!!!“ rozčuľuje sa Robert.

Nikto nikoho nenúti na nejaké testovanie a očkovanie!! Je záhada, že nakazenych ubúda!, konštatuje v súvislosti s aktuálnou situáciou v krajine, odvolávajúc sa pritom na štatistiky COVID-19 a jeho vlastné pozorovanie, ktoré podložil aj aktuálnym videom.

Štefancovi, ktorý tvrdí, že mladí ľudia v Rusku sú proti znovupripojeniu Krymu k Ruskej federácii (RF), zároveň adresuje priame slová: „Pozrite si video z osláv výročia pripojenia Krymu (po právoplatnom referende!) k RF a uvidíte tam tisíce mladých ľudí! Tak potom, ktorí mladí ľudia túžia po zmene?“

„Nie je to Rusko, čo sa premáva po Ukrajine, ale US ARMY a vojaci NATO! OKOLO HRANÍC RF!!! Takže netrepte hlúposti a nezavádzajte ľudí vaším klamstvom!! S pozdravom z RF” uzatvára Slovák vo svojom statuse na Sociálnej sieti a prikladá video z aktuálnej situácie v Rusku.

Zdroj: HD

Pánko s „modrou knižkou“ Naď vysvetľuje, prečo sa cez naše územie presúvajú zahraničné vojská. Chmelár odkazuje na rezort obrany aby nešírili hoaxy

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Belousovová: Matovičovo riešenie je skutočne na kazajku a priamu cestu do blázinca, kam určite patrí

Ivan M

Tínedžeri dostávajú pozvánky na očkovanie takmer okamžite. Systém si možno myslí, že majú viac ako sto rokov

Ivan Mihale

Pribudlo trináste znamenie v zverokruhu a je Matovičove- UBLÍŽENEC

Ivan Mihale