Martin Jakubec Zdroj: FB Martin Jakubec

No zbohom, Jakubec má opäť namierené do prezidentského paláca. Dokonca si vymyslel aj projekt

Slovenskú politickú scénu zrejme už čoskoro posilní ďalšia osoba. Svoje neskromné ambície najnovšie neskrýva spevák Martin Jakubec. Na sociálnej sieti sa pravidelne obúva do politikov, tentoraz mu v žalúdku leží najmä Sme rodina. Ale atakuje aj prezidentku Zuzanu Čaputovú. Informuje o tom portál eReport.

Spevák a zabávač sám seba považuje aj za politika či za nezávislého politického kandidáta pre Slovensko. Na svojej stránke dokonca stále prosí o príspevok, ktorý má zabezpečiť „veľký projekt zmeny pre spoločnosť”. V minulosti Jakubec napríklad kandidoval ako občiansky kandidát za primátora Bratislavy. Pred pár dňami zverejnil, že bude kandidovať v prezidentských voľbách.

„Čaputovej už počítam čas, ktorý jej zostáva. Šetriť ju nebudem, to mi verte,“ nechal sa počuť a pripojil aj heslo #jakubec2024. Lenže pokiaľ pôjde všetko tak, ako má, do prezidentských volieb je ešte ďaleko a čas si treba nejak krátiť. Preto sa Jakubec začal vyjadrovať aj k aktuálnemu politickému dianiu. „Krajniak predviedol nevídanú špinu. Bez chrbtovej kosti sa vracia a pomoc je na bode mrazu,“ nedáva si servítku na ústa Jakubec.

„Pripravujem sa na veľký politický projekt. Aj vám je z toho na zvracanie?“ pýta sa spevák, ktorý si asi nevšimol, akú slovnú hračku vytvoril. Znie to akoby bolo na vracanie z jeho blížiaceho projektu alebo osoby.Aby toho nebolo málo Jakubec označil vládnych predstaviteľov celkom šťavnato: „Štát vedú naprogramovaní šialenci, psychopat a sektár. Dopomáha im chuderka zo skládky,“ píše v jednom z jeho mnohých statusov.

Ako jeho kandidatúra dopadne asi vieme všetci ale napriek tomu musíme uznať, že odvaha šuhajkovi rozhodne nechýba.

Vybuchne nám odistený granát? Mobilita bola cez sviatky oproti vlaňajšku dvojnásobná

 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

ŠKANDÁL NA OBZORE?! Slováci si kúpili 120 ton kureniec neznámeho pôvodu

Ivan Mihale

Ministra práce Krajniaka nezaujímajú vaše problémy. On sa stará o profilovú fotku na Facebooku!

Gabriel Matta

CHYSTÁTE SA NA DOVOLENKU? Rezort zahraničia mudruje a vydal odporúčania. Najradšej by asi boli, keby sme sedeli doma na zadku!

Ivan Mihale