Letisko Sliač/Zdroj: gymzv.sk

Niečo sa deje na letisku Sliač. Bude tam jadrová základňa USA?

Už nejakú dobu sa šíri informácia o tom, že letisko Sliač sa bude rekonštruovať. Status, ktorý dal na sociálnu sieť spisovateľ a novinár Gustáv Murín od neznámeho autora, je však doslova šokujúci.

Na letisko Sliač, ktoré slúžilo pre vojenské aj civilné potreby, sa mali podľa zverejnených informácií vykonávať opravy najmä pristávacích dráh, ale aj iných priestorov. Práve kvôli tomu sa tam, vraj dočasne, po takmer 85 rokoch pozastavila civilná preprava.  Zdá sa však, že armáda tam robí väčšie úpravy kvôli niečomu celkom inému. Nielen pre leteckú dopravu. Gustáv Murín zverejnil na sociálnej sieti status od neznámeho autora, ktorý prezrádza viac.

„Správa z internetu, je to možné? Uvážte sami: Na Sliači budujú naši noví najväčší bratia veľký muničný sklad. Na letisko serú. Ukladajú tam 4 cm olovené platne. Je predpoklad, že sa letisko Sliač stane jadrovou základňou,“ zverejňuje neznámy autor šokujúcu informáciu a dodáva, že ostatné sa dá domyslieť. „Na čo, prečo, proti komu a aj kedy a ako to dopadne?“ pýta sa autor a hneď varuje, že Ukrajina onedlho vstúpi do NATO.

„Prvé, čo sa bude riešiť, bude Dombas a Krym! Na čo bude základňa na Sliači, si netreba ani len domyslieť. Kde asi poletí prvý Kindžal s jadrovou hlavicou, tiež netreba rozmýšľať,“ desia teórie neznámeho autora statusu.

„Ďalej si naši mierotvorcovia zmluvne uzurpujú právo pri akomkoľvek podozrení z teroristického činu vojsť bez povolení do akýchkoľvek, aj súkromných objektov,“ uzatvára neznámy autor šokujúci status, ktorý zverejnil aj Gustáv Murín.

Počas Veľkonočných sviatkov sa budú po Slovensku presúvať opäť cudzie vojská

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vakcína je sloboda!? Nie, nie je. Neuveriteľný príbeh Dagmar a jej matky vás o tom presvedčí

Ivan Mihale

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale