Paľo Habera / Facebook (Matus Toth photographer)

„Neželám si, aby navštívili môj koncert!“ Habera podporil reštauráciu, ktorá vystavila blacklist na čele s Krajčím

Nedávno sme písali o štiavnickom a bratislavskom reštauračnom zariadení, ktoré prišlo s blacklistom pre vládnych politikov. Iniciatíva si na sociálnych sieťach získala masívnu podporu. Jedným zo známych ľudí, ktorí ju podporujú je i hudobník Pavol Habera.

Habera na sociálnej sieti Instagram uviedol, že sa pripája k iniciatíve reštaurácie Dunajský pivovar v Bratislave a jej majiteľa pána Halgaša.

„Za mňa – neželám si, aby ktorýkoľvek z týchto politikov navštívil niekedy v budúcnosti môj koncert!“ Uviedol Pavol Habera na margo zakázaného zoznamu, na ktorom sa vyskytli všetci členovia vlády a tiež štátni tajomníci rezortov.

Dodal, že ako hudobník nechce hrať pre niekoho, kto v týchto ťažkých časoch nepomohol kultúre a ľuďom, ktorí v nej pracujú.

„A nielen nám! Mohol by som tu ešte hodinu vypisovať všetky dôvody, ale to by aj tak nemalo žiaden význam. Tak už len jedno: nikto ma k tomuto príspevku nevyzval a nestratil som žiadne nervy. Je to len moje rozhodnutie a je mi jedno čo si o tom kto myslí!“ Zdôraznil na sociálnej sieti známy spevák.

Zdroj: HS

Známa reštaurácia vystavila blacklist! Členov vlády, na čele s ikonou Krajčím, už nikdy neobslúžia

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vakcína je sloboda!? Nie, nie je. Neuveriteľný príbeh Dagmar a jej matky vás o tom presvedčí

Ivan Mihale

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale