Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

Naď sa zotavil z futbalu a už mudruje. Kde plánuje nasadiť armádu tentokrát?

Slovensko sprísňuje všetky kontroly na hraniciach, a tak je na mieste otázka, či na to budú policajti stačiť. Minister vnútra Roman Mikulec sa však obávať nemusí lebo Jaro Naď má naštartované. Kam?

Minister obrany Jaroslav Naď je presvedčený, že policajné kontroly nebudú na hraniciach stačiť a je pripravený pomôcť ministrovi vnútra Romanovi Mikulcovi.

„Na hraniciach je nutné zabezpečiť, že ľudia budú prechádzať zaočkovaní alebo otestovaní. A ministerstvo obrany je pripravené s kontrolou na hraniciach pomôcť,“ uviedol Naď pred dnešným rokovaním vlády.

Zároveň dodal, že sú účastníkmi rokovania Ústredného krízového štábu SR a sú tiež v úzkom kontakte s ministrom vnútra Romanom Mikulcom, píše portál extraplus.sk.

„Počítame s tým, že ak príde k dôslednej kontrole na všetkých hraničných prechodoch, tak je zrejmé, že policajný zbor nebude schopný riešiť to sám. Tak, ako to bolo počas predchádzajúcich vĺn, budeme pripravení pomáhať policajnému zboru,“ povedal.

Zdroj: HD

Futbal? Zranenia ministra Naďa pripomínajú skôr následky krčmovej bitky, ľudia mu neveria

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vakcína je sloboda!? Nie, nie je. Neuveriteľný príbeh Dagmar a jej matky vás o tom presvedčí

Ivan Mihale

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale