Zdroj: FB / Jaroslav Naď

Naď opäť bránil Matoviča zubami nechtami. Taká oddanosť sa len tak nevidí

Naď opäť a ako vždy nesklamal! Minister obrany opäť potvrdil, že Igorka Matoviča si len tak nedá a bude ho chrániť stoj čo stoj!. V priamom prenose opäť pripomenul svoju okrídlenú vetu, že súčasný premiér Eduard Heger je prvý medzi rovnými a je koordinátorom. Takže inými slovami, rozhodne nie je viac ako Matovič. Azda najlepšie svoju bezbrehú lojálnosť k lídrovi hnutia OĽaNO Naď potvrdil, keď uviedol, že je v poriadku to, že Matovič ako ústredná postava obchodu Slovenska s výrobcom vakcíny Sputnika, nečítal zmluvy o dodávke ruskej očkovacej látky. Píše stránka eReport.

Minister obrany Jaro Naď (OĽANO) tvrdí, že v Maďarsku sa už testujú vzorky ruskej vakcíny Sputnik V. Keďže zmluvu na jej dodávku dohadoval exminister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽANO) a tím na rezorte zdravotníctva, Naďovi neprekáža, že Igor Matovič (OĽANO) zmluvu nečítal. Vyhlásil to v relácii TV Markíza Na telo. Poslanec Smeru-SD Ladislav Kamenický uviedol, že Smer-SD podporuje očkovanie Sputnikom V. Tému Sputnika V však Matovič podľa neho využil politicky vo svoj prospech.

“Pokiaľ vieme, už necelý týždeň prebiehajú samotné testy. Dostali Sputnik zo Šarišských Michalian, kde je uskladnený, a robia na tom. Očakávame do dvoch týždňov výsledky testov,” povedal Naď s tým, že odišli len vzorky. Ak laboratórium v Maďarsku vakcínu odobrí, bude sa ňou podľa Naďa dať očkovať.

VIDEO: Humor na úkor ministra Naďa. Putin: Ten pán je smiešny. Daj mu Boh rozumu

Naď prehadzuje zemiak a vraj sa treba pýtať MZ

Matovič vakcínu Sputnik V dohadoval podľa Naďa len politicky. “Poznám milión zmlúv, ktoré sa uzatvárajú, a predseda vlády ich nečíta,” doplnil. Matovič ešte vo funkcii premiéra podľa neho nepotreboval čítať zmluvu, keďže ju dohadoval minister zdravotníctva. Kamenický si myslí, že ak by to Matovič myslel vážne, už by sa Sputnikom očkovalo.

Kamenický chce, aby sa zverejnila zmluva aj list ruskej strany. Naď súhlasí so zverejnením zmluvy hneď, ako to bude možné. Minister potvrdil, že vakcíny Sputnik V boli zaplatené neskôr. “Ak sme naozaj pochybili, treba sa pýtať ministerstva zdravotníctva,” vysvetlil.

Naď sa očkoval vakcínou od Pfizeru.

Kamenický sa zatiaľ očkovať nedá, urobil by tak len vtedy, ak by to potreboval napríklad pri cestovaní do zahraničia. Naď sa už nechal zaočkovať prvou dávkou vakcíny od Pfizeru.  Minister však má 40 rokov a u nás sú týmto druhom vakcíny očkovaný výlučne starší ľudia, aktuálne nad 60 rokov. Prečo teda Naď dostal vakcínu Pfizer? Prečo si nedal AstraZenecu?!

Zdroj: eReport

Cowboy Naď, dobrá práca! Presne takto sa prejavuje lojalita, do psej matere!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale

Toto je Krčméryho KONIEC! Slováci mu to neodpustia

Ivan Mihale