tasr

Mláďa medveďa si vychutnávalo poobednú siestu na dámskych toaletách

Hotel Buck ‚s T-4 Lodge v americkej Montane mal nezvyklého hosťa. Bolo ním mláďa baribala, ktoré sa nepozorovane dostalo do budovy a zaspalo natiahnuté medzi umývadlami na dámskych toaletách. Odchytovej službe sa ho však podarilo po podaní sedatív vyniesť von, bez toho by bol ktokoľvek zranený, píše server Independent.

Prekvapenie zamestnanci hotela si ojedinelé stretnutie natočili na mobilné telefóny. Samozrejme im však blyslo hlavou, či sa niekde Byť tu aj medvedice, ktorá by na rozdiel od mláďaťa mohla byť agresívny. Kvôli odchytu boli povolaní odborníci, ktorí medvieďa uspali a predniesli cez recepciu von.

„Veľká vďaka miestnemu úradu šerifa a organizáciu Montana Fish, Wildlife & Parks, že ochránili našich hostí a ešte nám sprostredkovali životný zážitok,“ uviedlo vedenie hotela. „Všetci boli veľmi profesionálne a poskytli nám skvelú príležitosť, aby sme sa dozvedeli niečo o divočine.“ Medvieďa bolo vypustené do voľnej prírody ďaleko od hotela v inej časti Montany.

Riaditeľ hotela David O’Connor doplnil, že z lobby boli počuť zvláštne zvuky, keď sa medvieďa dostalo do budovy oknom. „Naspäť mu to zrejme nešlo, pretože okno bolo moc vysoko, tak si urobilo pohodlie na dámskych záchodoch. Vyskočila na umývadlo, ktoré ho chladilo, a zaspalo, „povedal O’Connor serveru CNN.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

VAROVANIE: Nálet sršňov! V starostlivosti záchranárov skončili dve desiatky ľudí

Tomáš Kubec

KURIOZITA: Ženu pohryzol had a poranila si hlavu, na miesto musel byť okamžite privolaný záchranársky vrtuľník

TASR

ŠOK: Na ihrisku detskej škôlky našli pod kríkom ľudskú lebku a tiež kosť

Tomáš Kubec

Pridaj komentár