Zdroj: TV JOJ

Maroš Kramár pomaly končí! Svoju kariéru zavesí na klinec

Známy a obľúbený herec  Maroš Kramár (62) sa po jedenástich rokoch vysielania relácie rozhodol, že už v nej pokračovať ďalej nebude. Vraj už na staré kolená chce spomaliť a relaxovať.

Maroš Kramár je známy nie len na Slovensku ale aj v Česku. Okrem herectva sa venuje aj dabingu a aby toho nebolo málo, zabrdol aj do podnikania a moderovania. Už je to 11 rokov, čo Kramár moderuje zábavno-vzdelávaciu reláciu Zázraky přírody. Ako informuje portál noviny.sk, najskôr mal ísť len na skúšobných šesť častí. Nakoniec natočili takmer neuveriteľných sto. Zdá sa však, že moderovanie zavesil na klinec a viac v tom pokračovať nebude.

Priznal, že neustále cestovanie medzi Bratislavou a Prahou už nie je pre neho: „Ja som od prírody lenivý človek a veľa pracujem len preto, že mi prácu ponúkajú a keď už podpíšem zmluvu, tak pracovať musím,” vyhlásil. Aj keď má momentálne viac práce u našich susedov, odmieta sa tam presťahovať. Svoje šťastie našiel pri jazere v Rovinke, neďaleko Bratislavy. Zdôveril sa aj s tým, že stále rozmýšľa nad tým, ako by ešte obmedzil prácu, aby na staré kolená toľko pracovať nemusel.

Zdroj: noviny.sk

Idol († 53) slovenských žien umieral v ukrutných bolestiach: Zabil ho alkohol

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Ľudovít Štúr a dobové liečebné metódy

Ivan Mihale

Národné tenisové centrum patrilo hitom Karola Duchoňa

Ivan Mihale

Rekonštrukcia Spišského hradu si vyžiada viac ako 4,8 milióna eur

Ivan Mihale