Zdroj: TV Markíza

Jedna z našich najlepších herečiek Zdena Studenková ODKAZUJE: Bolí ma chrbát aj kolená, ale budem tu večne!

Jedna z našich najlepších herečiek Zdena Studenková, dokáže verejnosť vždy niečím prekvapiť. Jej pikantný jazyk je viac ako legendárny a ani teraz mu nezostala nič dlžná. Po internete koluje množstvo vtipov, ktoré narážajú na jej vek. Hádžu ju už do starého železa, iného tisícročia, uťahujú si z nej, že zažila ešte jaskyne. Štipľavé vtipy sleduje.

Zdena Studenková (67) sa stala terčom posmechu. Na jej adresu už vymysleli desiatky vtipov. „Ten pocit keď zistíš, že je Zdenka Studenková staršia ako naša Zem,“ napríklad. „Zdeni? Toho mamuta najprv nasoliť a potom naklepať,” svieti na internete obrázok z doby kamennej. Tieto vtipy majú pomerne silnú fanúšikovskú základňu.

Patrí jej uznanie

Studenková síce nie je fanúšikom sociálnych sietí, napriek tomu tento fenomén zaregistrovala: „Tým že sociálne média nie sú moji priatelia, nefičím na tom, nie som na nich aj keď mám akože facebook, tak sa vyhýbam tomu aby som čítala čo sa o mne píše.” Keď je pozitívny článok lichotí jej to. Pre zvyšok má jasný odkaz: „Pokiaľ odozva na môj vek vyzerá dobre, je to lichotivé. Že sa zaujímajú čo robím, áno to mám rada. Ale obtierajú si o mňa ústa, také tie rôzne stránky, že ako vyzerá, zostane tu navždy. Áno, myslím si, že tu ostanem navždy. Ale nie kvôli tomu ako vyzerám, ale pre to, čo som urobila,” hlási herečka sebavedomo.

Napriek tomu, že sa Studenkovej nezadržateľne blíži sedemdesiatka, je stále plná energie. Okrem toho, že pred koronou deň čo deň stála na divadelných doskách, stíha si obriadiť domácnosť lepšie ako hociktorá mladica. Jej najlepší kamarát je vraj vysávač: „Každý deň vysávam, to je moje postihnutie, lebo pes a vysávač, to je najlepší priateľ človeka,” smeje sa.

Vraj to nie je už ako predtým

Počas pandemického obdobia sa zavrela doma a fungovala vo svojom bratislavskom byte. Prebavila sa: „Okrem toho, že som varila a tak podobne, som k tomu ešte pribrala v začiatkoch korony pečenie chleba a pečenie vianočiek. Ale už som s tým aj prestala.” Fyzickú aktivitu má tiež na dennom poriadku. Nielen kvôli štíhlej postave, ale aj pre zdravie: „Každý deň si dávam asi hodinku na stacionárnom bicykli a cvičenie na karimatke. Pri tom sledujem nejaký seriál. Bola by som schopná vypozerať všetky seriály, aj desať dielov za deň. Ale čo by som potom s tým mojim chrbátom a kolenami robila?,” zasmiala sa v rozhovore pre televíziu TA3.

Zdroj: eReport.sk

Maroš Kramár pomaly končí! Svoju kariéru zavesí na klinec

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Smútočné parte Libušky Šafránkovej (†68): SILNÉ SLOVÁ na poslednú cestu!

Ivan Mihale

Božidara Turzonovová spomína na Libušku Šafránkovú: Bola pomazanou

Ivan Mihale

Ľudovít Štúr a dobové liečebné metódy

Ivan Mihale