Harry Potter / IMDB

HBO údajne chystá seriál na základe Harryho Pottera

Celé generácie detí, teraz už dospelých mileniálov vyrastali na knihách a filmoch Harryho Pottera, okolo ktorého vznikol naozaj kultový svet. Niet divu, že ešte aj s odstupom rokov je im blízke všetko, čo je spoločné s Harrym Potterom.

Séria filmov Fantastické zvieratá, ktorá vychádza z dielne autorky J.K.Rowlingovej vznikla už pred pár rokmi a teraz to vyzerá tak, že sa magický svet Harryho Pottera ešte rozšíri.

Podľa denníka The Hollywood Reporter začalo HBO Max rokovania s niekoľkými potenciálnymi autormi o rôznych myšlienkach a príbehoch, založených na existencii tohoto paralelného sveta. Všeobecne povedané, jeden či dva možné príbehy už boli načrtnuté, ale celý projekt je ešte stále skôr víziou, než realitou tžýchto dní. O nejakom druhu zmluvy alebo nejakom jasnom pláne ešte nemôže byť ani reč.

„Nepracujeme na žiadnej sérii Harry Potter v HBO alebo Warner Bros,“ uviedli v spoločnom vyhlásení produkčné štúdiá.

To samozrejme neznamená, že povesti sú úplne neopodstatnené. Nikto zo zainteresovaných totiž nepoprel, že na pozadí už prebiehajú rokovania a možných produkciách ale pravdou ostáva fakt, že so žiadnou výrobou sa ešte ani zďaleka nezačína.

Hollywoodsky magazín Variety navyše píše, že podľa ich informátorov sa projekt skutočne pripravuje, ale jeho tvorcovia sú stále ešte len na úplnom začiatku.

Odpočinok a relaxácia sú základom zotavenia sa pri akejkoľvek liečbe

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Smutné. Deti nevedia rozoznávať emócie. Môžu za to rúška!

Ivan Mihale

Psychiatrický pacient šlohol sanitku. Chytili ho až po 30 kilometroch

Ivan Mihale

Máte doma morské prasiatko? Vo Švajčiarsku je nezákonné vlastniť iba jedno

Ivan Mihale