Minister obrany Jaroslav Naď /Foto: tasr

Futbal? Zranenia ministra Naďa pripomínajú skôr následky krčmovej bitky, ľudia mu neveria

Minister obrany Jaroslav Naď šokoval verejnosť i kolegov, keď sa na zasadnutí vlády ukázal so zraneniami tváre. A nie s hocakým škrabancom, ale s veľmi nepríjemne odretým nosom a podliatym čelom. Hovorí, že hral futbal, ale ľudia mu neveria.

Na sociálnej sieti Facebook vysvetlil, že išlo o zranenie pri futbale. „Veľmi sa teším, že po covidovom období som sa mohol vrátiť k môjmu obľúbenému futbalu. Dnes to nedopadlo najlepšie, ale aj taký je šport,“ napísal pod fotografiu so zraneniami na tvári.

Jeho vysvetlenie však mnohí odmietajú prijať. Niet čomu diviť, málokomu z nás sa totiž podarilo utŕžiť pri futbale také zranenie, aké má minister. Tie totiž vôbec nevyzerajú ako následky nárazu do žrde či po páde. Prijateľnejšie vysvetlenie, aspoň na pohľad, by iste pre mnohých bola skôr nejaká roztržka či bitka. „Aj ja som obyčajný človek z mäsa a kostí, kto z vás nemal nikdy žiadne zranenie? Niektorí píšete, že chcete video ako dôkaz. Sorry, ale futbal s kamarátmi nezvyknem natáčať,“ ohradil sa Naď.

Zdroj: HD

Pozor: Ak napíšete ešte niečo zlé o Jarkovi Naďovi, rovno si vás zablokuje!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale

Toto je Krčméryho KONIEC! Slováci mu to neodpustia

Ivan Mihale