Veronika Remišová, foto: tasr

Foto: Remišová bez make upu a retuše. Opuchnutá a zničená. Čo ju trápi?

Čo sa s ňou deje? Pýtajú sa niektorí fanúšikovia vicepremiérky Veroniky Remišovej. Ministerka pre informatizáciu totiž cez víkend zverejnila informáciu o tom, že obieha regióny, aby sa stretla s ľuďmi. K tomu pripojila aktuálny obrázok a skutočne vyzerá zvláštne.

Remišová sa síce na fotografii usmieva, napriek tomu pôsobí unavene a neupravene. Niet sa však čo čudovať. Posledné týždne dostáva poriadne zabrať. Vzťahy v koalícii majú ďaleko od ideálnych, preferencie strany Za ľudí, ktorej Remišová šéfuje, sú na minime a tak aj jej spolustraníci tlačia na výmenu vedenia.

https://www.instagram.com/p/CPLtkqHrPlh/?utm_source=ig_web_copy_link

Už snáď ani nie je tajomstvom, že ju na predsedníckom kresle chce vystriedať ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. „Politika je zložitá záležitosť, v ktorej mnohokrát tvrdá práca a hodnoty sú znevažované či zaznávané,“ posťažovala si na sociálnej sieti Remišová, ktorá zdôraznila, že celé roky bojovala proti Smeru.

„Stálo ma to veľa síl, avšak som presvedčená, že poctivá práca aj v politike stále dáva zmysel. A to aj napriek útokom a kopancom z rôznych strán,“ dodala veľavýznamne. „Keď sa ti strana rozsýpa pod rukami a ty to nevidíš. Keď si myslíš, že robíš najlepšie ako vieš a veríš tomu, že je to tak,“ odpísal jej jeden fanúšik.

Remišovej nie príliš vydarená fotografia a status začali kolovať po sociálnych sieťach. Časť diskutujúcich komentovala Remišovej výzor, ľuďom však prekážalo niečo iné. „A čože nechodíš autobusom alebo vlakom?“ pýta sa jedna diskutujúca. Na fotografii totiž Remišová sedí zrejme v služobnom aute. Ďalší chcú vedieť, s kým mala stretnutie a prečo nepridala fotografie s ľuďmi, s ktorými sa stretla.

Zdroj: eReport/redakcia

Nie neschopnosť ale vraj konflikty prispievajú k nízkym preferenciám Za ľudí, tvrdí Remišová a Šeliga

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vakcína je sloboda!? Nie, nie je. Neuveriteľný príbeh Dagmar a jej matky vás o tom presvedčí

Ivan Mihale

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale