TASR - Martin Baumann

Dr. Bukovský: „Prestaňte terorizovať deti a mladých ľudí.“

„Ak má dieťa mať na tvári 5-8 hodín rúško …deti v tých rúškach budú mať nakoncentrované všelijaké kvasinky, mikroskopické huby a baktérie. Nehovoriac o psychickom strese, ktorý je s tým spojený,“ upozorňuje Bukovský. Lekár tým, čo rozhodujú, odkazuje: „Vráťte sa ku stolu a dobre to premyslite nanovo. Prestaňte terorizovať deti a mladých ľudí.“

Nastala dlho očakávaná chvíľa – návrat detí do škôl. Avšak podmienky, za akých to vládni úradníci odobrili, sú alarmujúce. Všíma si to aj Igor Bukovský, známy lekár a kapacita vo svojom odbore. Vo svojom videu faktami a dôkazmi oponuje názorom úradníkov.

Premysleli ste si podmienky návratu detí dobre?

„Deti sa vracajú do škôl a ja by som sa chcel opýtať a to dosť naliehavo tých, ktorí rozhodli: za akých pravidiel a za akých podmienok sa deti do škôl vracajú a či si to dobre premysleli. Vy všetci, ktorí ste podpísaní, alebo aj nepodpísaní a prispeli ste svojim hlasom, alebo sa k tomu vyjadrujete na celoslovenskej úrovni – ste si naozaj dobre vedomí všetkých súvislostí, do ktorých ste uvrhli deti, mladých ľudí a ich rodičov?“ pýta sa známy lekár.

Podľa Igora Bukovského sú údaje, informácie, nariadenia a požiadavky postavené iba na názoroch, nie na faktoch. Dokazuje to aj absencia a ignorácia takých závažných informácií, akými sú informácie americkej, ale aj európskej CDC (Americké centrum pre kontrolu ochorení) a Health Canada. CDC totiž 2. apríla znížilo bezpečnú vzdialenosť v súvislosti s prenosom infekcie z dvoch na jeden meter. Takže z dvoch metrov je zrazu jeden meter, čo je súčasné oficiálne odporúčanie.

Nechutné VIDEO: Policajt dobil muža bez domova priamo na ulici. Polícia sa bráni, vraj nie je všetko čierno-biele!

Opatrenia nemajú logiku

Lekár Bukovský upozorňuje na zarážajúcu informáciu týkajúcu sa viacerých škôl na Slovensku. Ako hovorí vo videu, „škola s 900 žiakmi, z ktorých sa výuky zúčastňuje zhruba 500, vstupuje do školy cez jediný a zrejme najmenší vchod so šírkou dverí 60 cm. Táto masa detí tam stojí hlava na hlave a čaká zhruba pol hodiny na zmeranie teploty jedinou učiteľkou. Ďalším problémom je teplomer, ktorý u každého žiaka udáva rovnakú hodnotu 25,6°C, čiže ide o stav značnej posmrtnej stuhlosti,“ nechápavo krúti hlavou lekár. Ako ďalej hovorí, po upozornení na tento pochybný teplomer to škola komentovala slovami, že oni za to nemôžu, pretože teplomer museli „vybartrovať“ za najnižšiu cenu.

Podľa Igora Bukovského, samozrejme, platí zásada, že dieťa, ktoré kašle, kýcha, soplí nemá ísť do školy. Bez ohľadu na to či má nádchu, chrípku, alebo Covid-19. Ignoráciu, či neznalosť odporúčaní CDC na Slovensku komentuje slovami: „Celoplošne testovať raz, dvakrát pochybnými testami a pochybnými teplomermi je v rozpore so zdravým rozumom. Verím, že ste si to dobre premysleli a že nám k tomu predložíte fakty a dôkazy, prečo to na Slovensku máme robiť.“

Celodenné nosenie rúšok? Viac škody ako úžitku!

Ďalším z argumentov, ktorými Bukovský počastoval našich “odborníkov“, je celodenné nosenie rúšok v školách. „Verím že ste dobre premysleli aj opatrenie, ktoré je ešte bizarnejšie a brutálnejšie ako celoplošné testovanie. Nielen voči imunite detí a mladých ľudí, ale vytvára predpoklady na šírenie akýchkoľvek infekcií, nielen infekcie Covid-19. Ak má dieťa mať na tvári 5-8 hodín rúško, je vám jasné, aké riziko to predstavuje pre dieťa? Že deti v tých rúškach budú mať nakoncentrované všelijaké kvasinky, mikroskopické huby a baktérie, že to tam predstavuje nejakú kumuláciu a koncentráciu, čo pre rozvíjajúci sa organizmus mnohých z nich predstavuje  zásadný problém? Nehovoriac o psychickom strese, ktorý je s tým spojený,“ upozorňuje Bukovský.

Rúška a respirátory obsahujú grafén, ktorý sa správa ako azbest

Na záver si pre všetkých, ktorí hlasovali za tieto opatrenia, nechal doslova chuťovku. V jeho prípade však nejde o názor, ale opäť o podložený fakt. Ako upozorňuje, Health Canada, čo je obdoba slovenského ÚVZ, v príspevku z apríla 2021, varuje verejnosť pred používaním rúšok a respirátorov, ktoré obsahujú aj grafén a vysvetľuje: „Ten sa do masiek pridáva z akéhosi hygienického dôvodu. Nové analýzy však upozorňujú, že grafén do vydychovaného a nadychovaného vzduchu uvoľňuje vlákna, ktoré sa v dýchacom systéme môžu správať podobne, ako azbest. Z dlhodobého hľadiska to môže byť rizikový faktor, spôsobujúci rôzne ochorenia dýchacích ciest, až po rakovinu. Oficiálna kanadská inštitúcia varuje verejnosť pred nosením rúšok a respirátorov, ktoré obsahujú grafén,“ upozorňuje Igor Bukovský.

Viete garantovať kvalitu rúšok a respirátorov, ktoré dovážame?

Podľa známeho lekára, ani ochranné pomôcky označené ochrannou známkou CE, nie sú zárukou bezpečnosti a kvality. Podľa jeho názoru si ich totiž takto môže označiť ktokoľvek a kdekoľvek. Vyzýva preto kompetentných, aby zverejnili informácie, ako sa táto ochranná známka kontroluje. Pretože ak vychádzame z toho, ako sa na Slovensku kontroluje napríklad kvalita potravín, o záruke sa hovoriť nedá ani žartom. Garantovať to nemôže nikto na svete.

Zhrozený z amaterizmu štátnych úradníkov, vyzýva kompetentných: „Ak máte spoľahlivo otestovanú zdravotnú nezávadnosť všetkých dovážaných rúšok, respirátorov a masiek, , predložte o tom dôkazy. Ak nie, tak sa vráťte ku stolu a dobre to premyslite nanovo a prestaňte terorizovať deti a mladých ľudí,“ končí svoje video Dr. Bukovský.

Zdroj: HD

Belousovová o potravinách: Keby videla nebohá babka, že dovážame zemiaky z Francúzka, asi by tomu neverila

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale

Toto je Krčméryho KONIEC! Slováci mu to neodpustia

Ivan Mihale