Dopravné obmedzenie na diaľnici D1

Diaľnica D1/Igor Hraško

Polícia upozorňujem motoristickú verejnosť, že v dnes (nedeľa) 17. mája 2020 od 8.00 hodiny  do 28. júna 2020 (nedeľa) do 18.00 hodiny bude na diaľnici D1 čiastočná uzávierka v úseku medzi križovatkami Východná a Važec z dôvodu výkonu prác na stavbe. Jedná sa o opravu mostných záverov Jánošíková studnička.

Informáciu zverejnila na svojej fcb stránke Polícia SR Žilinského kraja a ďalej uvádza:  „Výmena mostných záverov bude prebiehať len v pravom jazdnom páse-smer Poprad na moste Jánošíkova studnička. Stavebné práce počas výmeny oboch mostných záverov budú na moste realizované v pravom jazdnom páse s presmerovaním dopravy cez prejazdy stredným deliacim pásom do ľavého jazdného pásu, kde bude prebiehať obojsmerná premávka. Pre smer Važec bude v ľavom jazdnom páse vymedzený jeden jazdný pruh, pre smer Východná budú vymedzené dva jazdné pruhy.“

Polícia žiadam všetkých účastníkov cestnej premávky o zvýšenú pozornosť v tomto úseku, trpezlivosť, ohľaduplnosť a najmä dôsledné rešpektovanie prenosného dopravného značenia.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Trnava po dlhých rokoch nebude mať jarmok, mesto chce vymyslieť náhradný program

Igor Hraško/TASR

Auto na R1 začalo horieť počas jazdy. Zhorelo úplne, ale vodič stihol vyskočiť.

Igor Hraško

Po Banskej Bystrici jazdí autobus MHD s rúškom.

hraskoigor

Pridaj komentár