Foto: TWITTER

Do kaderníctva vbehol jeleň. Odniesol si žehličku na vlasy(VIDEO)

Zamestnancov a zákazníkov kaderníctva na americkom Long Islande v sobotu prekvapil jeleň, ktorý cez výlohu skočil do salónu, pričom ľahko zranil klientku sediacu na pohovke u nej. Zviera spôsobilo v miestnosti paniku a nakoniec ju opustilo prerazením sklenených vstupných dverí. So sebou pritom vlieklo žehličku na vlasy. O udalosti, ktorú zaznamenala bezpečnostná kamera, informovali americké médiá.

Majiteľka podniku Jenisse Herediaová, ktorá práve strihala zákazníka, sa pri zvuku rozbíjajúceho skla najprv domnievala, že do kaderníctva narazilo auto. „Potom som ale uvidela, ako sa na mňa rúti jeleň,“ povedala Herediaová agentúre AP.

Tento druh zebry nájdete len na dvoch miestach na svete!

Jeleň odbehol do zadnej odpočinkovej miestnosti a potom sa vrátil späť. Narazil pri tom do zrkadla a na parohy sa mu namotala žehlička na vlasy. Potom z kaderníctva vybehol.

Zákazníčka, ktorá sedela na pohovke vedľa výlohy, ktorú jeleň zasiahol, bola podľa polície s bolesťou hlavy a nohy prevezená do nemocnice.

V snahe naučiť psa dobrému správaniu si muž kúpil príručku. Takto na ňu zareagoval jeho pes

Jeleň nakoniec spôsobil menšie škody, než by sa podľa AP dalo čakať, na odpis boli iba vstupné dvere a vyklad. „Je to neuveriteľné, ale inak nerozbil nič,“ povedala Herediaová. Salon, ktorý býva v nedeľu zavretý, tak v pondelok opäť uvíta zákazníkov, dodala.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Policajných psov nahradia včely! V minulosti boli už používané na hľadanie výbušnín

Tomáš Kubec

Českí potápači boli poctení, že mohli vyčistiť Štrbské pleso

Tomáš Kubec

KURIOZITA: Križovatku zaplavili kapry!

Tomáš Kubec

Pridaj komentár