Zdroj: Centrum voľného času Cvrček

Dievčatko z osady prekonalo všetky predsudky: Annamária je čerstvou majsterkou Slovenska!

Príbeh malej šampiónky zo skromných pomerov je skutočne fantastický. Annamária z osady v Moldave nad Bodvou sa preslávila, keď vyhrala miestne atletické preteky. Prekvapivé je, že ich vyhrala v balerínkach.

Odvtedy sa príbeh dievčaťa začal hýbať pozitívnym smerom. Annamária sa dostala do športového klubu a pod vedením trénera začala zbierať jednu medailu za druhou. A všetka jej snaha bola konečne poriadne odmenená! Ako informuje na sociálnych sieťach europoslanec Michal Šimečka, Annamária pri behaní vytrvala a pred malou chvíľou sa stala majsterkou Slovenska v doraste na 1500 m. Ako spomína, dievčatku dopomohla aj podpora rodičov, trénera a všetkých ľudí na Slovensku, ktorých sa jej príbeh dotkol a v uplynulých rokoch stáli pri nej.

Včera, „20. júna 2021, Annamária súťažila na Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek v Košiciach. V behu na 1500 m dorasteniek zvíťazila! Srdečne jej blahoželáme a tešíme sa spolu s ňou! Sme radi, že Balerínkový príbeh pokračuje,“ dodáva Centrum voľného času CVrČek, v ktorom nadanej Slovenke pomáhali zo všetkých síl.

Zdroj: Čas.sk

 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vody dovážame aj keď sme vodná veľmoc, je to v poriadku?

Ivan Mihale

Bukovský: Zastrašovanie, šikanovanie a diskriminácia detí, ktoré nebudú očkované vakcínou proti vírusu SC2 je porušením všetkých princípov európskej civilizácie a jej štandardov

Ivan Mihale

Redaktor portálu Refresher chcel uraziť Harabina, poslal drzé otázky. Takúto odpoveď však nečakal a odcupkal s „dlhým nosom“

Ivan Mihale