Zdroj: FB / Jaroslav Naď

Cowboy Naď, dobrá práca! Presne takto sa prejavuje lojalita, do psej matere!

„Zdá sa, že Jaroslav Naď vidí niektoré veci úplne inak ako väčšina slovenskej spoločnosti. Človek má niekedy pocit, akoby minister obrany žil v nejakom inom paralelnom vesmíre. Iste, je pochopiteľné, že k svojej strane, teda k hnutiu OĽaNO a predovšetkým k jej lídrovi Igorovi Matovičovi, chce byť lojálny. Ale až tak!? Lebo otázka, s ktorou vyrukoval v pondelok pred novinármi predstavuje mimoriadne zvláštny druh lojálnosti. Samozrejme slovíčko “zvláštny” je v tomto prípade naozaj jemné označenie pre Naďov výkon“ začína článok na stránke eReport.

Minister obrany Jaroslav Naď tvrdí, že nezachytil útoky ministra financií Igora Matoviča (obaja OĽANO) smerom ku komunite vedcov. Ohradil sa voči tomu, že sa berú ako hotová vec. Myslí si, že mohlo prísť k nesprávnej interpretácii vyjadrení Matoviča na sociálnej sieti.

“Dnes tu každý dáva podporu vedcov, ja ich tiež podporujem. (…) Ale prečo si vytvárame slameného panáka z nejakého útoku na vedcov zo strany bývalého predsedu vlády, keď neviem kde, na základe čoho ste tento konflikt vytvorili alebo našli?” pýtal sa Naď v pondelok novinárov.

Voči vyjadreniam Matoviča na adresu vedeckých inštitúcií a vedcov v súvislosti s vakcínou Sputnik V sa ohradili viacerí predstavitelia vedeckej komunity i organizácie. Za vedeckú obec sa postavila aj prezidentka Čaputová.

„Mimochodom, Naď v nedeľu počas diskusie v televíznom štúdiu tiež prekvapil, keď uviedol, že nadávať na iných nie je jeho štýl “Mňa ste určite nepočuli niekomu nadávať,“ uviedol pred moderátorom. Minister asi už zabudol na to, ako ľudí, ktorí protestovali v uliciach, nazval opicami. To asi však Naď za nadávku nepovažuje…,“ píše múdro stránka eReport.

Zdroj: TASR/eReport

Neuveriteľné tajnosti ohľadne nákupu Sputnik V. Keby sme ním očkovali, nemuseli sme byť medzinárodnou hanbou

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Belousovová: Matovičovo riešenie je skutočne na kazajku a priamu cestu do blázinca, kam určite patrí

Ivan M

Tínedžeri dostávajú pozvánky na očkovanie takmer okamžite. Systém si možno myslí, že majú viac ako sto rokov

Ivan Mihale

Pribudlo trináste znamenie v zverokruhu a je Matovičove- UBLÍŽENEC

Ivan Mihale