Chytili ďalšieho drogového dílera. Hrozí mu až 15 rokov! (video)

Foto: screenshot video fcb Polícia SR Trnavský kraj Zadržanie drogového dílera

Policajní kriminalisti zakročili v Trnave voči trom mužom. Podozrenie z drogovej trestnej činnosti pri prehliadke vozidla VW Passat sa potvrdilo. Polícia napokon dvoch zadržaných prepustila na slobodu, no 36 ročného Trnavčana vyšetrovateľ zadržal a ihneď obvinil z obzvlášť závažného drogového zločinu. Informáciu zverejnila na svojej fcb stránke Polícia SR Trnavského kraja.

V statuse ďalej uvádza: „Z vyšetrovania a zhromaždených dôkazov vyplynulo, že obvinený nakupoval pervitín zväčša v Seredi a ten potom predával v okrese Trnava viacerým osobám. Túto „obchodnú činnosť“ vykonával pravidelne, a pervitínom zásoboval vybudovanú klientsku sieť.

Počas zákroku polícia v aute našla niekoľko desiatok dávok metamfetamínu. Zároveň vykonali kriminalisti aj domovú prehliadku v rodinnom dome v Trnave, pri ktorej zaistili stopy súvisiace s drogovou trestnou činnosťou.“

Pre prokurátora spracoval vyšetrovateľ podnet na väzobné stíhanie obvineného. Páchateľ už teraz čaká v policajnej cele a o jeho ďalšom osude rozhodne sudca. 35 ročnému Trnavčanovi hrozí za drogovú trestnú činnosť vykonávanú závažnejším spôsobom konania odňatie slobody na 10 až 15 rokov.

KLEPLI SME PO PRSTOCH ĎALŠIEMU DROGOVÉMU DÍLEROVI A ten teraz čaká v policajnej cele, ako o jeho ďalšom osude rozhodne sudca.Kolegovia z kriminálky zakročili v Trnave voči trom mužom v aute VW Passat. Podozrenie z drogovej trestnej činnosti sa potvrdilo. Dvoch napokon prepustili na slobodu a 36 ročného Trnavčana vyšetrovateľ zadržal a obvinil z obzvlášť závažného drogového zločinu. Z vyšetrovania a zhromaždených dôkazov vyplynulo, že obvinený nakupoval pervitín zväčša v Seredi a ten potom predával v okrese Trnava viacerým osobám. Túto „obchodnú činnosť“ vykonával pravidelne, a pervitínom zásoboval vybudovanú klientsku sieť. Počas zákroku polícia v aute našla niekoľko desiatok dávok metamfetamínu. Zároveň vykonali kriminalisti aj domovú prehliadku v rodinnom dome v Trnave, pri ktorej zaistili stopy súvisiace s drogovou trestnou činnosťou. Vyšetrovateľ spracoval podnet pre prokurátora na väzobné stíhanie obvineného. Za drogovú trestnú činnosť vykonávanú závažnejším spôsobom konania mu hrozí odňatie slobody na 10 až 15 rokov.

Uverejnil používateľ Polícia SR – Trnavský kraj Piatok 26. júna 2020

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Hromadné prepúšťanie v Banskej Štiavnici, o prácu zrejme príde viac ako 30 zamestnancov

Igor Hraško / SITA

Petržalka eviduje veľké množstvo zle zaparkovaných áut, mestská polícia začala rozdávať pokuty

Igor Hraško / SITA

V Bratislave upozorňujú na plytvanie potravinami

Igor Hraško/TASR

Pridaj komentár