Zdroj: instagram Zuzana Čaputová

Čaputová s Bidenom prvýkrát osobne: Za toto americký prezident chváli Slovákov!

Prvýkrát osobne! Prezidentka Zuzana Čaputová sa stretla s prezidentom USA Joe Bidenom na samite NATO, informuje Pluska.  Dali to na pánov a to bez prekrytia horných dýchacích ciest!  A to pani prezidentka nedávno ovoniavala karafiát cez respirátor. Naša hrdinka- Náš vzor?!

Biden prebral administratívu po exprezidentovi Donaldovi Trumpovi len nedávno – začiatkom roka. Zuzana Čaputová sa s novým americkým prezidentom stretla na samite NATO a prehodili aj niekoľko slov o Slovensku. Biden údajne ocenil pokrok, aký sme ako krajina dosiahli.

„Hovorili sme o dôležitosti hodnôt, ktoré nás spájajú a ktoré zdieľame. Sú to hodnoty demokracie a právneho štátu. Informovala som ho o reformách, ktoré sa na Slovensku konajú a Biden ocenil pokrok, ktorý Slovenská republika dosiahla,“ uviedla Čaputová. „Bolo viackrát zdôraznené, že jeho (Bidenovo) zvolenie je zároveň aj návrat k hodnotám, ktoré on osobne predstavuje a je to aj predpoklad upevnenia vzťahov v rámci Severoatlantickej aliancie,“ uzavrela.

Zdroj: HD

Legenda hovorí, že karafiát cez respirátor vonia najkrajšie!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale

Toto je Krčméryho KONIEC! Slováci mu to neodpustia

Ivan Mihale