Foto: Facebook Ministerstvo obrany SR

Čaká nás ďalší presun vojakov. Ľudia nesúhlasia: „Dúfam že majú negatívne testy a pracovnú zmluvu“

Ministerstvo upozorňuje na ďalší presun vojenskej techniky cez naše územie. „Dúfam že majú negatívne testy a pracovnú zmluvu“ konštatuje jeden z diskutujúcich.

 „Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 5. apríla do 11. apríla 2021 je cez územie SR plánovaných osem cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.  Pravidelné upozornenia na presuny nájdete na našej stránke www.mosr.sk v sekcii „Upozornenia“, informuje rezort obrany.

Vo verejnosti však podobné oznamy, a hlavne z nich vyplývajúca realita, vyvoláva odmietavé stanoviská. Aj v súvislosti s informáciami, že na ukrajinsko – ruských hraniciach dochádza ku koncentrácii armád a hovorí sa o možnom konflikte.

„Ako občania SR chceme byť pravdivo informovaní, prečo sa v posledných pár mesiacoch presúvajú vojská NATO na východ k hranici s Ukrajinou? Vieme všetci veľmi dobre, že vznikol spor medzi Ruskom a UA, prečo je naša krajina ohrozená, kvôli ich konfliktu? Vodíte ľudí za nos a robíte z nás hlupákov. Zato, že sa USA chce postaviť na stranu UA bude trpieť náš národ?“ Tento a podobných komentárov nájdete pod statusom mnoho.

Niečo sa deje na letisku Sliač. Bude tam jadrová základňa USA?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vakcína je sloboda!? Nie, nie je. Neuveriteľný príbeh Dagmar a jej matky vás o tom presvedčí

Ivan Mihale

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale