Zdroj: Facebook/ Juraj Mesík

Analytik Juraj Mesík vyvracia mediálne dezinformácie mainstreamu o Ivermectine

„Karpaťania, obchodníci s Remdesivirom z Európskej liekovej agentúry a ich obslužné denníky o dušu – a o miliardy dolárov v hre – šíria dezinformácie o Ivermectine. Že je neúčinný, že nie sú štúdie, že má strašné vedľajšie účinky.“ píše analytik Juraj Mesík, ktorý vyvracia nehanebné dezinformácie mainstreamu.

„Hotový horor, napríklad taká hrozba smrti na zvýšené pečeňové testy!“ Dáva ako príklad Juraj Mesík v statuse na sociálnej sieti.

Čísla hovoria jasne

„Počet uverejnených štúdií a metaanalýz o jeho použití v profylaxii a liečbe dosiahol okrúhle číslo 80. Z nich už 41 prešlo cez peer review proces, 48 bolo s kontrolnými skupinami, 25 bolo RCT atď.“ Píše Mesík.

Presvedčivé výsledky

Anaytik Juraj Mesík pridáva ďalšie fakty: „Ničím ani vzdialene – vzdialene podobným neprešla žiadna iná látka používaná na liečbu a profylaxiu covidu. Tu sú sumarizované ich výsledky: pri profylaxii stredné zlepšenie o 89 percent, pri včasnej liečbe „len“ o 79 percent, v štúdiách zameraných na úmrtnosť „iba“ o 76 percent menej mŕtvych.“

Pár centov

„To všetko za menej ako euro pri včasnej liečbe. Ale keď sa to dá „liečiť“ aj za 2100 eur Remdesivirom alebo za 6000 dolárov čímsi novým od Mercku… No nezabite takého kaziča hry!“ Porovnáva nákladovosť liečby Juraj Mesík.

Rok si ničíme imunitu tým, že sme zatvorení, možno aj preto je toľko chorých, hovorí česká vedkyňa

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Matovičov ranný zážitok zo sprchy: Koho už toto zaujíma?!

Ivan Mihale

Ďalšia Matovičova trápna hra. Do Fondu vzájomnej pomoci neposiela nikto nič

Ivan Mihale

Poslanci zarábajú v roku 2021 mesačne vyše 5000 eur, platy sa líšia

Ivan Mihale