Detské korčule/Igor Hraško

A už je to tu – výpredaje!

Je takpovediac po vianočných sviatkoch a opäť sa otvorili obchody. Treba dokúpiť potraviny dennej spotreby a niečo prichystať už na Silvestra. Už sa však na nás valia aj reklamy o výpredajoch. Treba si však pozorne popozerať ponuky, nakoľko niektoré z nich môžu byť aj klamlivé. Už sme sa s nimi v minulosti stretli.

Čo je teda dôležité, ak chcete lacnejšie nakúpiť ako pred Vianocami? Ak máte svoj overený internetový portál, kde nakupujete častejšie, je dobré pozrieť si aj ponuky konkurencie. Každý internetový obchod má svoju cenovú politiku a aj množstvo tovaru na sklade, ktorého sa treba „zbaviť“, aby zbytočne nezaberal priestorové kapacity. Osvedčených a vychytených portálov je hneď niekoľko, ale aj tie menšie ponúkajú podobné výrobky a treba si pozrieť aj možnosti dopravy a platby.

Čo však určite treba preskúmať najmä v týchto dňoch sú portály bazárov. Mnohí možno dostali pod stromček veci, ktoré nevyužijú, alebo sú im nepotrebné, či ich dostali dva krát, i to sa stáva. Preto ich teraz ľudia budú „vešať“ práve tam. Ale aj tu si treba porovnať cenu, za ktorú ju ponúkajú, či náhodou v internetovom obchode za tú istú, ale novú vec nedáte tú istú sumu, ale máte to aj so zárukou.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Belousovová: Matovičovo riešenie je skutočne na kazajku a priamu cestu do blázinca, kam určite patrí

Ivan M

Tínedžeri dostávajú pozvánky na očkovanie takmer okamžite. Systém si možno myslí, že majú viac ako sto rokov

Ivan Mihale

Pribudlo trináste znamenie v zverokruhu a je Matovičove- UBLÍŽENEC

Ivan Mihale