A už je to tu – výpredaje!

Detské korčule/Igor Hraško

Je takpovediac po vianočných sviatkoch a opäť sa otvorili obchody. Treba dokúpiť potraviny dennej spotreby a niečo prichystať už na Silvestra. Už sa však na nás valia aj reklamy o výpredajoch. Treba si však pozorne popozerať ponuky, nakoľko niektoré z nich môžu byť aj klamlivé. Už sme sa s nimi v minulosti stretli.

Čo je teda dôležité, ak chcete lacnejšie nakúpiť ako pred Vianocami? Ak máte svoj overený internetový portál, kde nakupujete častejšie, je dobré pozrieť si aj ponuky konkurencie. Každý internetový obchod má svoju cenovú politiku a aj množstvo tovaru na sklade, ktorého sa treba „zbaviť“, aby zbytočne nezaberal priestorové kapacity. Osvedčených a vychytených portálov je hneď niekoľko, ale aj tie menšie ponúkajú podobné výrobky a treba si pozrieť aj možnosti dopravy a platby.

Čo však určite treba preskúmať najmä v týchto dňoch sú portály bazárov. Mnohí možno dostali pod stromček veci, ktoré nevyužijú, alebo sú im nepotrebné, či ich dostali dva krát, i to sa stáva. Preto ich teraz ľudia budú „vešať“ práve tam. Ale aj tu si treba porovnať cenu, za ktorú ju ponúkajú, či náhodou v internetovom obchode za tú istú, ale novú vec nedáte tú istú sumu, ale máte to aj so zárukou.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Výkazy zdravotných poisťovní odhalili, koľko lekárov počas pandémie Covid-19 zatvorilo ambulanciu

Igor Hraško / SITA

Suma vo Fonde vzájomnej pomoci rastie, ale ľuďom zatiaľ nevyplatili ani euro

Igor Hraško / SITA

Európska centrálna banka rozšírila pandemický program o ďalších 600 miliárd eur

Igor Hraško

Pridaj komentár