Ilustračné foto/ Zdroj: Shutterstock.com

A je to tu: Rakúsky súd rozhodol, že testy sú protizákonné!

Viac ako týždeň je na svete škandalózny rozsudok. Rakúsky súd rozhodol, že PCR testy vôbec nie sú vhodné na diagnostiku. A je viac než jasné , že na základe týchto testov nám vláda obmedzuje naše základné ľudské práva. Média o tomto fakte však mlčia.

„V mene republiky“ bol 24. marca vydaný senzačný rozsudok , ktorý dal vláde riadnu facku. Súd na viacerých miestach uviedol, že test PCR nie je vhodný na stanovenie infekčnosti. Tento zrejme vecne správny úsudok nepriamo odmieta celú covidovú politiku v Rakúsku, ktorá je založená práve na tomto teste, uvádza portál info-direct.eu.

Viedenský správny súd vyhovel sťažnosti Slobodnej strany Rakúska (FPÖ) o zákaze stretnutia, ktoré bolo registrované 31. januára vo Viedni. „Zákaz bol nesprávny,“ píše sa v mene republiky. V odôvodnení rozsudku súd na základe vedeckých štúdií uviedol, že dôvody zákazu uvádzaného viedenskou políciou sú úplne nedôvodné.

V Prahe na opatrenia kašlú. Polícia tam rozpustila ilegálnu párty

Súd súhlasí s tvrdeniami v sťažnosti „vo všetkých bodoch“. Obzvlášť sú masívne spochybňované kritériá a definície používané na určenie počtu chorých na koronavírus.

PCR test nie je vhodný na diagnostiku

Obrovský dôraz je kladený, že ani podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) „test PCR nie je vhodný na diagnostiku, a preto sám o sebe nehovorí nič o chorobe alebo infekcii človeka“. Minister zdravotníctva však používa pre chorobu Covid-19 úplne inú, oveľa širšiu definíciu prípadu, ktorú nemožno použiť na odôvodnenie zákazu stretnutia, pretože:

Covidová komisia by mala vychádzať z definície prípadu ministra zdravotníctva, a nie z definície WHO; teda akékoľvek stanovenie počtu „chorých / infikovaných“ je nesprávne.

Súd dospel k záveru, že „informácie“ od Viedenskej mestskej zdravotnej služby, na ktorých sa zakladal zákaz viedenskej štátnej polície, „neobsahovali nijaké platné a na dôkazoch založené vyhlásenia ani nálezy o epidémii“.

Zdroj: HD/Diana Zaťková

MIMORIADNE: Rakúsky súd rozhodol, že testy sú protizákonné! Mainstream sa pokúša zamlčiavať fakty

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vakcína je sloboda!? Nie, nie je. Neuveriteľný príbeh Dagmar a jej matky vás o tom presvedčí

Ivan Mihale

Bukovský opäť šokuje a ide mu to veľmi dobre: Čo nastane v tele po prekonaní COVID-19? Je potrebné očkovanie?

Ivan Mihale

Zastal si syna! Harabin vyškolil novinára: “Na rozdiel od vás sa neposral, a nesedí v robote v rúšku, keďže neexistuje žiadna ústavne-právna povinnosť nosiť rúško…”

Ivan Mihale