Fotokoláž redakcia SZD / Twitter

Čo ženy najviac priťahuje na mužoch? Inšpirujte sa Hollywoodom

Tak ako muži vo všeobecnosti preferujú určité črty na ženách, aj ženy tiež všeobecne uprednostňujú určité  prvky atraktivity u mužov. Veľmi poučným obrazom idealizovaných mužov je bez pochýb aj Hollywood, ktorý najlepšie pozná „chúťky“ svojich divákov.

Čo najviac ženy priťahuje na mužoch?

Dlhé vlasy

Dlhé vlasy u muža pripomínajú ženám akési rebelstvo a slobodu. Charizmatickí muži s dlhými vlasmi sa na plátnach kín objavujú už celé desaťročia. Nebolo tak tomu však vždy. Začalo to až po kultúrnej revolúcii, koncom šesdesiatych rokov. Dnes mávajú rôzni desperáti vo filmoch prevažne dlhé vlasy. Seriózne postavy však naopak mávajú vlasy krátke a aj tak sú pre väčšinu žien stále atraktívni.

Ťažšie je to už s plešatosťou, ale aj tá sa dnes už dostáva rovnako do módy a čoraz viac sexidolov je viac či menej takmer úplne holohlavých. Dlhé vlasy sú však aj naďalej silne preferované.

Slnečné okuliare

Ak chce byť chlap naozaj frajer, stačí mu niekedy iba malý doplnok v podobe slnečných okuliarov. Tie totiž na ženy pôsobia tajomne a každá je zvedavá, čo sa skrýva za nimi a aké oči sa na ňu spod okuliarov zahľadia.

Okuliare sú však iba možným doplnkom a určitou formou „frajeriny“. Rozhodujúce pre ženy sú však vždy oči samotné a ich pohľad, ktorými sa muž na ženu pozerá.

Očarujúci úsmev

Tak ako chlapi na ženách ocenia jej podmanivý úsmev, rovnako aj ženy u mužov priťahuje ten ich miestami až frajerský úsmev. Nemalo by však ísť o len o strojený úškľabok. Úsmev by mal vychádzať z duše človeka a do veľkej miery vypovedá aj o jeho povahe. Chlap, ktorý sa rád a očarujúco smeje, je pre ženy takmer neodolateľný.

Podstatný je však v tomto prípade najmä zdravý chrup. Ani mužom sa nepáčia ženy bez zubov. Je preto veľmi dôležité starať sa o svoje zuby.

Pre ženu je azda najintímnejším momentom prvý bozk. Ten môže muža pokojne vyradiť z hry. Ak sa však chcete dostať až do tohto intímneho zblíženia so ženou, mali by ste jej aj chutiť.

Zaujať ju môžete dlhými hustými vlasmi, alebo pekne upraveným zostrihom, či do hladka vyholenou hlavou. Všimne si vás aj keď máte slnečné okuliare, ktoré vám pristanú a ktoré rozhodne zvyšujú atraktivitu. Dostane ju však až váš pohľad a úsmev. Odradiť ju však môže už čokoľvek ostatné. Napríklad neostrihané nechty. Dôležité je však pre ženu aj vaše oblečenie. To je však až druhoradé.

U nás na dedine vedia byť niektorí chlapi priam až stelesnením Hollywoodu. (alebo Bollywoodu?)

Inšpirácie pre vaše bývanie (FOTOGALÉRIA)

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Návod na pletenie korbáčov pre malých šibačov

Ivan Mihale

Pozor na častú dezinfekciu rúk. Môže spôsobiť neplodnosť, poruchy srdca, aj mozgu detí!

Ivan Mihale

Hoci je vonku ešte chladno a vlhko, niektoré práce nepočkajú. Čo musíte stihnúť v marci?

Ivan Mihale