A už je to tu – výpredaje!

Detské korčule/Igor Hraško

Je takpovediac po vianočných sviatkoch a opäť sa otvorili obchody. Treba dokúpiť potraviny dennej spotreby a niečo prichystať už na Silvestra. Už sa však na nás valia aj reklamy o výpredajoch. Treba si však pozorne popozerať ponuky, nakoľko niektoré z nich môžu byť aj klamlivé. Už sme sa s nimi v minulosti stretli.

Čo je teda dôležité, ak chcete lacnejšie nakúpiť ako pred Vianocami? Ak máte svoj overený internetový portál, kde nakupujete častejšie, je dobré pozrieť si aj ponuky konkurencie. Každý internetový obchod má svoju cenovú politiku a aj množstvo tovaru na sklade, ktorého sa treba „zbaviť“, aby zbytočne nezaberal priestorové kapacity. Osvedčených a vychytených portálov je hneď niekoľko, ale aj tie menšie ponúkajú podobné výrobky a treba si pozrieť aj možnosti dopravy a platby.

Čo však určite treba preskúmať najmä v týchto dňoch sú portály bazárov. Mnohí možno dostali pod stromček veci, ktoré nevyužijú, alebo sú im nepotrebné, či ich dostali dva krát, i to sa stáva. Preto ich teraz ľudia budú „vešať“ práve tam. Ale aj tu si treba porovnať cenu, za ktorú ju ponúkajú, či náhodou v internetovom obchode za tú istú, ale novú vec nedáte tú istú sumu, ale máte to aj so zárukou.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

SPF posiela farmárom dodatky o zvyšovaní nájomného za poľnohospodársku pôdu, tvrdí Takáč

Igor Hraško / SITA

Modranie prstov môže značiť aj autoimunitné ochorenie – sklerodermiu

Igor Hraško/TASR

Lacnejšie benzíny a naftu nečakajte, ceny sa ešte môžu mierne zvýšiť

Igor Hraško / SITA

Pridaj komentár